Kotorowski: Wynik buduje atmosferę

Sytu­ac­ja w Lechu nie jest wesoła. Klub po porażce z GKS-em Bełchatów odd­al­ił się od szan­sy na awans do europe­js­kich pucharów. Krzysztof Kotorows­ki nie traci jed­nak nadziei. — Nie popada­jmy w pesymizm. Fak­ty­cznie prze­gral­iśmy pier­wsze spotkanie, ale nie może­my się ter­az zała­mać, to nam nie pomoże – tłumaczy.

Bramkarz „Kole­jorza” jest zda­nia, że najlep­szym lekarst­wem na obec­ną atmos­ferę będzie piątkowe zwycięst­wo z Ruchem Chorzów. - Zawsze jest tak, że wynik budu­je atmos­ferę, więc nie jest to niespodzian­ka. Gdy­byśmy wygrali, było­by łatwiej, ale jesteśmy pro­fesjon­al­is­ta­mi – zaz­nacza. — Sami musimy sobie pomóc, w szat­ni powiedzieliśmy już wiele. Myślę, że nie ma co mówić, najlepiej będzie jak odpowiemy grą. To będzie czas na reha­bil­i­tację, bo zespoły z czołów­ki straciły punk­ty, więc cią­gle jesteśmy w grze – dodaje.

Ruch Chorzów ma spore prob­le­my w defen­sy­wie, jed­nak bard­zo dobrze prezen­tu­je się w ataku. Sprawę z tego zda­ją sobie również Lechi­ci. - Mają kilku zawod­ników. Ruch jest groźny, oglą­dal­iśmy wideo. Myślę, że cofną się i będą kom­bi­nować, szukać napast­ników, to im wychodzą najlepiej, a myślę, że później zas­to­su­ją tez press­ing, co uczynili już w meczu ze Śląskiem i kil­ka razy im się to udało. Dzisi­aj to widzieliśmy, musimy sobie to w głowie poukładać – przyz­na­je „Kotor”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress