31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.26min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Doping kibiców nam pomoże

Kownacki: Doping kibiców nam pomoże

Jutro Lech przy Buł­garskiej pode­jmie Podbeskidzie Biel­sko-Biała. Co o meczu z Górala­mi miał do powiedzenia napast­nik Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy, który wraca do zdrowia po kon­tuzji. – Jestem w 100% zdrowy i gotowy na jutrze­jsze spotkanie – mówi.

Lech w tym momen­cie jest w bard­zo kiep­skim położe­niu. Zaj­mu­je 14 miejsce w tabeli, a jutrze­jszy ryw­al mis­trzów Pol­s­ki pla­su­je się jed­ną lokatę niżej – To dla nas trud­ny moment i na pewno dop­ing kibiców nam pomoże, da nam dodatkowego kopa. Na tabelę nie patrzymy, wychodz­imy na mecz, by zdobyć trzy punk­ty. W następ­nych kole­jkach liczą się tylko trzy ocz­ka, bo trze­ba zacząć wygry­wać i piąć się w górę tabeli.

Prz­er­wa na kadrę była Lechowi bard­zo potrzeb­na. Od ter­az aż do grud­nia lechi­ci będą grać co trzy dni –  Był czas na reflek­sję i prze­myśle­nia. Wiemy, jakie błędy musimy wye­lim­i­nować i mam nadzieję, że pokaże­my na co nas tak naprawdę stać – przyznaje.

Po pon­ad dwóch tygod­ni­ach mis­tr­zowie Pol­s­ki zagra­ją wresz­cie przed włas­ną pub­licznoś­cią –  Łatwiej gra się przy włas­nych kibi­cach, jesteśmy głod­ni gry. Chce­my się odbić od dna i wresz­cie wygrać, dlat­ego ten mecz jest dobra okazją na przełamanie.

Na niedawnej kon­fer­encji prezes Klim­czak poruszył tem­at psy­cholo­ga i tego, czy jest on potrzeb­ny drużynie – Jeden piłkarz uzna, że jest to potrzeb­ne, a inny nie. Ja z nim współpracu­ję i to mi poma­ga. Jest to jed­nak kwes­t­ia indy­wid­u­al­na, nikt nie będzie tego niko­mu nakazy­wał – dodaje.

Odkąd w klu­bie trenerem jest Maciej Sko­rża, Kow­naś wys­taw­iany jest także na skrzy­dle, a nie tylko na szpicy – Całą swo­ją przy­godę z piłką grałem jako napast­nik. Od niedaw­na tren­er próbu­je mnie na innej pozy­cji, co mi służy. Wyda­je mi się, że im piłkarz bardziej uni­w­er­sal­ny, tym lep­szy. W razie kłopotów i potrze­by mogę zagrać na różnych pozycjach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.