01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-35min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Mamy obowiązek wygrywać w każdym meczu

Kownacki: Mamy obowiązek wygrywać w każdym meczu

Lech Poz­nań roze­grał bard­zo dobrą pier­wszą połowę z Ruchem Chorzów. W drugiej częś­ci spotka­nia to rywale znacznie częś­ciej dochodzili do głosu.

- W pier­wszej połowie zagral­iśmy bard­zo dobry mecz i może dlat­ego pod koniec spotka­nia brakowało nam nieco sił. Mieliśmy kon­trolę nad tym, co się dzieje. Ruch nie mógł wejść na swo­ją połowę.  Ja pojaw­iłem się w drugiej połowie na boisku i czułem się dobrze — przyz­nał Daw­id Kownacki.

Przed drugą połową Kole­jorz mógł prowadz­ić już 3:0, jed­nak rzu­tu karnego na bramkę nie zamienił Marcin Kamińs­ki — Ter­az nie ma, co gdy­bać. Najważniejsze, że zdobyliśmy trzy punk­ty i jesteśmy w czołów­ce — dodał 17-latek.

Lech wygrał swo­je pier­wsze spotkanie w 2015 roku w Ekstrak­lasie. W poprzed­niej kole­jce lechi­ci zremisowali z Pogo­nią Szczecin 1:1  — Mamy obow­iązek wygry­wać w każdym meczu. Jesteśmy jed­ną z najlep­szych drużyn w Polsce. Wal­czymy o tro­fea. To nasz obow­iązek wygry­wać w każdy meczu. Musimy popraw­ić grę na wyjaz­dach i nie tracić punk­tu — ocenił “Kow­naś”.

Ruch prze­grał z Lechem siód­my raz z rzę­du przy Buł­garskiej. Ter­az poz­na­ni­a­cy jadą do Krakowa, gdzie zmierzą się z Cra­cov­ią. W poprzed­nim sezonie przy Kałuży było 1:6 — Każdy mecz jest inny. Mecz mec­zowi nie jest równy. Rywale musza wiedzieć, że przy­jeżdża Lech Poz­nań to nie znaczy jed­nak że oni nam się podłożą i odd­adzą mecz bez wal­ki. Dziś wygral­iśmy jed­ną z walk, mam nadzieję, że wygramy całą wojnę — zakończył Kownacki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.