01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.3godz.23min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Mamy obowiązek wygrywać w każdym meczu

Kownacki: Mamy obowiązek wygrywać w każdym meczu

Lech Poz­nań roze­grał bard­zo dobrą pier­wszą połowę z Ruchem Chorzów. W drugiej częś­ci spotka­nia to rywale znacznie częś­ciej dochodzili do głosu.

- W pier­wszej połowie zagral­iśmy bard­zo dobry mecz i może dlat­ego pod koniec spotka­nia brakowało nam nieco sił. Mieliśmy kon­trolę nad tym, co się dzieje. Ruch nie mógł wejść na swo­ją połowę.  Ja pojaw­iłem się w drugiej połowie na boisku i czułem się dobrze — przyz­nał Daw­id Kownacki.

Przed drugą połową Kole­jorz mógł prowadz­ić już 3:0, jed­nak rzu­tu karnego na bramkę nie zamienił Marcin Kamińs­ki — Ter­az nie ma, co gdy­bać. Najważniejsze, że zdobyliśmy trzy punk­ty i jesteśmy w czołów­ce — dodał 17-latek.

Lech wygrał swo­je pier­wsze spotkanie w 2015 roku w Ekstrak­lasie. W poprzed­niej kole­jce lechi­ci zremisowali z Pogo­nią Szczecin 1:1  — Mamy obow­iązek wygry­wać w każdym meczu. Jesteśmy jed­ną z najlep­szych drużyn w Polsce. Wal­czymy o tro­fea. To nasz obow­iązek wygry­wać w każdy meczu. Musimy popraw­ić grę na wyjaz­dach i nie tracić punk­tu — ocenił “Kow­naś”.

Ruch prze­grał z Lechem siód­my raz z rzę­du przy Buł­garskiej. Ter­az poz­na­ni­a­cy jadą do Krakowa, gdzie zmierzą się z Cra­cov­ią. W poprzed­nim sezonie przy Kałuży było 1:6 — Każdy mecz jest inny. Mecz mec­zowi nie jest równy. Rywale musza wiedzieć, że przy­jeżdża Lech Poz­nań to nie znaczy jed­nak że oni nam się podłożą i odd­adzą mecz bez wal­ki. Dziś wygral­iśmy jed­ną z walk, mam nadzieję, że wygramy całą wojnę — zakończył Kownacki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.