06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.51min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Na naszą grę aż miło było patrzeć

Kownacki: Na naszą grę aż miło było patrzeć

Daw­id Kow­nac­ki wró­cił do gry po miesiącu prz­er­wy spowodowanej kon­tuzją. Wró­cił i od razu wpisał się na listę strzelców

- To ważny gol, bo pomogłem drużynie w zwycięst­wie. Łatwiej się grało, bo gral­iśmy z przewagą jed­nego zawod­ni­ka. Cieszę się, że strzeliłem bramkę po kon­tuzji, bo przed też mi się to udało – przyz­na­je 18-latek.

Kow­nac­ki bramkę zdobył z rzu­tu karnego po faulu na Karolu Linet­tym. To właśnie Linet­ty był pier­wszy do strze­la­nia „jede­nast­ki” – Ustalil­iśmy z Karolem, że jeśli on będzie faulowany, to ja strze­lam. Tren­er o tym wiedzi­ał i się zgodz­ił. Darko też chci­ał pode­jść do karnego, ale ustal­e­nia były takie, że to ja strze­lam karnego.

Po tym zwycięst­wie lechi­ci są już o krok od czołowej ósem­ki – Jeszcze nie czu­je­my spoko­ju. Będziemy go mieć, gdy na koniec rundy będziemy w czołów­ce. Stra­ta nie jest duża i fajnie by było wygrać te trzy ostat­nie mecze w tym roku. Kole­jny krok trze­ba zro­bić w Kiel­cach, ale tak samo trak­tu­je­my pozostałe mecze – mówi Kownaś.

Wisła już w pier­wszej częś­ci wczo­ra­jszego meczu grać musi­ała w osła­bi­e­niu po tym, jak z boiska z czer­woną kartką wyle­ci­ał Sad­lok – Gral­iśmy mądrze, ale to, że gral­iśmy w prze­wadze wcale nie oznacza­ło, że wygramy. Wisła nie stworzyła sobie żad­nej dobrej sytu­acji, a na naszą grę aż miło było patrzeć.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.