02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.9godz.10min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Pokazaliśmy charakter

Kownacki: Pokazaliśmy charakter

Reprezen­tac­ja Pol­s­ki do lat 21 zremisowała wczo­raj 2:2 z równo­latka­mi ze Szwecji. Bard­zo dobre spotkanie roze­grał Daw­id Kow­nac­ki, asys­tu­jąc przy golu Łukasza Mon­e­ty i wyko­rzyt­su­jąc rzut karny.

Pola­cy już w szóstej min­u­cie wys­zli na prowadze­nie, ale przed więk­szą część meczu prze­gry­wali 1:2. W końców­ce z rzu­tu karmego wyrów­nał Daw­id Kow­nac­ki. Dzię­ki temu biało-czer­woni wciąż liczą się w walce o wyjś­cie z grupy z pier­wszego miejs­ca. — Nie może­my cieszyć się  z remisu, ale wciąż zosta­je­my w grze. W 90. min­u­cie udało nam się wyrów­nać, co napawa nas otymizmem. Cały czas gramy o coś, więc kole­jny mecz nie będzie meczem bez znaczenia — powiedzi­ał po meczu bohater spotkania.

- Każdy nasz ryw­al gra dobrze na poziomie europe­jskim, więc nie może­my sie spodziewać, że ktoś się pod­da, gdy straci bramke. Tak grała Słowac­ja i Szwec­ja. Strzelili nam bram­ki w najsłab­szym momen­cie meczu. Pod­nieśliśmy się, pokaza­l­iśmy charak­ter i strzelil­iśmy bard­zo ważnego gola. 

W pier­wszym meczu mis­tr­zostw Kow­naś musi­ał pau­zować. Wszys­tko przez… nad­mi­ar żół­tych kartek zdoby­tych w mis­tr­zost­wach Europy u19. - Pogodz­iłem się z tym. Miałem mniej cza­su, by pokazać się tren­erowi i odd­ać drużynie. Starałem się ile mogłem i na tyle ile było mnie stać — dodał Kownaś.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.