01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.5godz.20min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Wynik ułatwia nam sytuację

Kownacki: Wynik ułatwia nam sytuację

W pier­wszym ćwierć­fi­nałowym meczu ze Zniczem Pruszków Lech zwyciężył na wyjeździe 5–1 i jest jed­ną nogą w pół­fi­nale. — To wysok­ie zwycięst­wo cieszy tym bardziej, że rewanż zagramy w Poz­na­niu i bard­zo nam ten wynik ułatwia całą sytu­ację. Oczy­wiś­cie, wszys­tko może się zdarzyć, ale nie może­my tego prowadzenia wypuś­cić z rąk- mówi po meczu 17-let­ni Daw­id Kownacki.

Młody napast­nik Kole­jorza roze­grał cały mecz, lecz tym razem tren­er Maciej Sko­rża prze­sunął go na pozy­cję skrzy­dłowego. Wychowanek Lecha nie może się przeła­mać na tej pozy­cji i znów nie zdobył żad­nej bram­ki. Z kolei dwoma trafieni­a­mi i jed­ną asys­tą popisał się jego kole­ga- Zaur Sadajew.

-Zaur dał bard­zo dobrą zmi­anę. Wszedł, asys­tował i strzelił dwie bram­ki, ale jest napast­nikiem i tego się od niego wyma­ga- komen­tu­je pop­u­larny “Kow­naś”.

Ter­az mamy trzy dni na przy­go­towa­nia do meczu z Jagiel­lonią i na pewno wyjdziemy na to spotkanie naj­moc­niejszym skła­dem. dlat­ego też kilku zawod­ników dzisi­aj odpoczy­wało. Zagramy u siebie, przyjdzie dużo kibiców, którzy  nam bard­zo poma­ga­ją. Musimy ten mecz zagrać jak każdy inny, nieza­leżnie od tego, czy będziemy mogli dogo­nić Legię, czy nie. Liczą się trzy punk­ty- kończy Kow­nac­ki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.