01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19391dn.-24godz.-13min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Wynik ułatwia nam sytuację

Kownacki: Wynik ułatwia nam sytuację

W pier­wszym ćwierć­fi­nałowym meczu ze Zniczem Pruszków Lech zwyciężył na wyjeździe 5–1 i jest jed­ną nogą w pół­fi­nale. — To wysok­ie zwycięst­wo cieszy tym bardziej, że rewanż zagramy w Poz­na­niu i bard­zo nam ten wynik ułatwia całą sytu­ację. Oczy­wiś­cie, wszys­tko może się zdarzyć, ale nie może­my tego prowadzenia wypuś­cić z rąk- mówi po meczu 17-let­ni Daw­id Kownacki.

Młody napast­nik Kole­jorza roze­grał cały mecz, lecz tym razem tren­er Maciej Sko­rża prze­sunął go na pozy­cję skrzy­dłowego. Wychowanek Lecha nie może się przeła­mać na tej pozy­cji i znów nie zdobył żad­nej bram­ki. Z kolei dwoma trafieni­a­mi i jed­ną asys­tą popisał się jego kole­ga- Zaur Sadajew.

-Zaur dał bard­zo dobrą zmi­anę. Wszedł, asys­tował i strzelił dwie bram­ki, ale jest napast­nikiem i tego się od niego wyma­ga- komen­tu­je pop­u­larny “Kow­naś”.

Ter­az mamy trzy dni na przy­go­towa­nia do meczu z Jagiel­lonią i na pewno wyjdziemy na to spotkanie naj­moc­niejszym skła­dem. dlat­ego też kilku zawod­ników dzisi­aj odpoczy­wało. Zagramy u siebie, przyjdzie dużo kibiców, którzy  nam bard­zo poma­ga­ją. Musimy ten mecz zagrać jak każdy inny, nieza­leżnie od tego, czy będziemy mogli dogo­nić Legię, czy nie. Liczą się trzy punk­ty- kończy Kow­nac­ki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.