02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.2min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Zabrakło kropki nad „i”

Kownacki: Zabrakło kropki nad „i”

Daw­id Kow­nac­ki roze­grał wczo­raj pełne spotkanie, jed­nak młody piłkarz wys­tąpił na skrzy­dle, a nie jak zazwyczaj na szpicy.

Lechi­ci po raz kole­jny roztr­wonili przewagę, która udało im się zbu­dować na początku spotka­nia. Pier­wszą połowę w wyko­na­niu poz­na­ni­aków moż­na zapisać na plus, drugą nieste­ty na minus – Zabrakło nam gola na 2:0. Gdy­byśmy strzelili, to chy­ba ustaw­iło­by mecz. Mieliśmy swo­je sytu­acje, ale za każdym razem zabrakło krop­ki nad „i” – powiedzi­ał Daw­id Kownacki.

Podopieczni Macie­ja Sko­rży powin­ni się cieszyć z tego jed­nego punk­tu, bo wrocław­ian­ie mieli szanse, by wygrać wczo­ra­jsze spotkanie – Nie może­my zapom­i­nać, że Śląsk również miał wiele sytu­acji, by zdobyć gola. Wyko­rzys­tali jed­ną, tak jak my.

Mimo takiego rezul­tatu Kow­naś przyz­na­je, że jest zad­owolony z wczo­ra­jszego spotka­nia – Jeśli się nie da wygrać, to trze­ba zremisować. Zostaw­iliśmy na boisku wiele zdrowia i zro­bil­iśmy wszys­tko, co mogliśmy. Wracamy do Poz­na­nia z pod­nie­siony­mi głowa­mi – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.