31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.39min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Zasłużyliśmy na wyzwiska

Kownacki: Zasłużyliśmy na wyzwiska

Daw­id Kow­nac­ki wró­cił do gry po kon­tuzji, jakiej doz­nał pod­czas meczu pucharowego, ale tego powro­tu nie zal­iczy do udanych.

Kole­jorz zan­otował szóstą porażkę na swoim kon­cie w tym sezonie i spadł do stre­fy spad­kowej, ale młody piłkarz stara się znaleźć dobre strony wczo­ra­jszego meczu – Moż­na szukać pozy­ty­wów w tej porażce, bo stworzyliśmy sobie wiele okazji do strze­le­nia gola. Ta nasza gra ofen­sy­w­na, wcześniej w ataku nie wyglą­dała dobrze, brakowało okazji pod bramką rywala. Ter­az było ich sporo i żal, że żad­nej nie wykorzystaliśmy.

Czego więc zabrakło? – Zabrakło szczęś­cia, bo wszyscy wiedzieliśmy przed meczem w jakiej sytu­acji jesteśmy. Musimy się pod­nieść, być sil­ni i to się tyczy całej drużyny. Prze­gry­wała cały zespół, cały zespół też wygry­wa – dodaje.

W prz­er­wie Kow­naś zmienił słabo spisu­jącego się Denisa Thoma­l­lę, jed­nak nie był w stanie odwró­cić losów meczu – Nie mogłem grać wcześniej, to i tak jestem odpowiedzial­ny za ten wynik, za poprzed­nie mecze. Ter­az zagrałem, próbowałem pociągnąć grę do przo­du. Nie udało się wyko­rzys­tać sytu­acji, ale nie moż­na się poje­dync­zo obwiniać.

Z try­bun w kierunku piłkarzy pole­ci­ało wiele niecen­zu­ral­nych słów, ale napast­nik Kole­jorza wcale się temu nie dzi­wi – Mogliśmy się tego spodziewać, nami­astkę mieliśmy już w poprzed­nich spotka­ni­ach. Zasłużyliśmy na wyzwiska, ale nie tym dzisiejszym meczem. Te wyzwiska są kon­sek­wencją wcześniejszych spotkań i wyników. Ter­az zagral­iśmy najlep­szych mecz z tych kilku ostat­nich – kończy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.