07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.21min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Krčmarević: Presja będzie po stronie rywala

- To praw­da, że Lech jest zde­cy­dowanym fawory­tem. Jestem świadom wyników Lecha w europe­js­kich pucharach. Jesteśmy zad­owoleni, że gramy z tak wielkim zespołem. Pod­chodz­imy do niego z dużym sza­cunkiem - powiedzi­ał na kon­fer­encji przed meczem z Lechem, Slo­bo­dan Krčmarević.

- Nasi zawod­ni­cy wiedzą, że będą grać z moc­nym rywalem, ale nie boimy się go. Nie mamy się czego obaw­iać. Mam solid­ny zespół, oczy­wiś­cie nie tej klasy, co Lech. W moim zes­pole gra sześ­ciu zagranicznych piłkarzy. Nie będzie dla Lecha łatwym rywalem — przyz­nał. — Pres­ja będzie po stron­ie rywala, my może­my wygrać, a Lech musi — dodał.

- Podróż może mieć wpływ na prze­bieg meczu. Podróżowal­iśmy pon­ad 18 godzin, dlat­ego przy­byliśmy tutaj trzy dni wcześniej, żeby mieć czas na odpoczynek po podróży. Tak jak powiedzi­ałem, dla Lecha to będzie duży hand­i­cap. Za nami prze­maw­ia to, że roze­gral­iśmy 18 meczów w tym sezonie, a Lech praw­dopodob­nie jeden albo dwa mecze sparingowe — zauważył serb­s­ki opiekun Żetysu.

-  Jestem szczęśli­wy, że pracu­je na tym stanowisku. To bard­zo dobry klub. Staram się zmienić wiele rzeczy, sprowadz­iłem nowych zawod­ników. Zaczęliśmy osią­gać lep­sze rezul­taty, ale na więk­szą zmi­anę potrze­ba jest cza­su — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.