01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.9min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kriwiec: Chciałbym zagrać w tym spotkaniu

Siergiej Kri­wiec został powołany na zgrupowanie kadry Białorusi i będzie miał szan­sę wys­tępu prze­ci­wko reprezen­tacji Pol­s­ki. – Gdy się o tym dowiedzi­ałem byłem zad­owolony, bo znam wielu pol­s­kich piłkarzy – zdradz­ił pomoc­nik Lecha.

Zawod­nik przyz­nał, że jest w kon­tak­cie z trenerem swo­jej reprezen­tacji i na pewno będzie roz­maw­iał na tem­at Pol­s­ki. – Zawsze, gdy tylko mogę oglą­dam pol­ską reprezen­tację, znam ją. Oczy­wiś­cie będę roz­maw­iał z trenerem, sami piłkarze będą pytać o Pol­ską. Powiem wszys­tko, co wiem o tej drużynie – powiedzi­ał Białorusin.

Zdaniem piłkarza „Kole­jorza” to będzie niezwyk­le ciekawe spotkanie. Kibice Lecha mogą z zaciekaw­ie­niem patrzyć na poje­dyn­ki Rafała Murawskiego i Siergie­ja Kri­w­ca, a do takich może dojść w środ­ku pola. – Jeśli zagramy prze­ci­wko sobie, to nie wiem, jak to będzie wyglą­dać. Na boisku nie ma przy­jaciół, to nor­malne w piłce – zaz­naczył. – Chci­ałbym zagrać w tym spotka­niu, bo na pewno będzie ciekawe. To nie­ofic­jalne spotkanie, towarzyskie. My gramy otwartą piłkę, nie bron­imy całym zespołem, Pol­s­ka podob­nie – dodał.

Kri­w­ca przyz­nał, że jego zdaniem w kadrze Fran­cisz­ka Smudy jest trzech wyróż­ni­a­ją­cych się zawod­ników. – Oczy­wiś­cie Rafał Muraws­ki. Poza tym groźnym napast­nikiem jest Robert Lewandows­ki, a ostat­nio duże wraże­nie na mnie zro­bił Woj­ciech Szczęs­ny – kom­ple­men­tował swoich najbliższych rywali pomoc­nik Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.