Kriwiec: Na Legię i Wisłę się zmobilizowali

- Mam nadzieję, że Lech nie powtórzy błędów swoich poprzed­ników i pojedzie do Biel­s­ka-Białej maksy­mal­nie skon­cen­trowany. Podbeskidzie to dobry zespół, mogą ode­brać punk­ty każdej drużynie – mówi w roz­mowie z „Głosem Wielkopol­skim” Siergiej Kriwiec.

Pomoc­nik Lecha nie został powołany tym razem na zgrupowanie reprezen­tacji i mógł wspól­nie ze swoi­mi kolega­mi przy­go­towywać się przez dwa tygod­nie do meczu z Podbeskidziem. - Mieliśmy więcej wol­nego niż zwyk­le w takich sytu­ac­jach. Miałem czas, żeby zobaczyć się z rodz­iną, załatwić ważne sprawy. Takie prz­er­wy raczej nie wpłyną źle na naszą dys­pozy­cję – przyz­nał Białorusin.

Zawod­nik Lecha pod­kreśla również, że jego zdaniem zwycięst­wa Podbeskidzia, najbliższego rywala klubu, z Wisłą i Legią były niespodzianka­mi. - Wyda­je mi się, że Wisła i Legia nie podeszły zbyt poważnie do rywal­iza­cji z beni­aminkiem. Myślę, że gdzieś mogło się wkraść małe zlekce­waże­nie. W piłce moment słaboś­ci ryw­al wyko­rzys­tu­je, od razu odczuwasz karę. Podbeskidzie się zmo­bi­li­zowało i wyko­rzys­tało to pode­jś­cie rywali do meczu. Trochę też dopisało im szczęś­cie – zaznaczył.

W ostat­nich trzech meczach „Kole­jorz” jed­nak nie wygrał. Siergiej Kri­wiec uważa, że od najbliższego meczu wszys­tko powin­no wró­cić do normy. - Chce­my pokazać, że poraż­ka z Polonią była wypad­kiem przy pra­cy – zapewnia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress