Kriwiec: W polskiej lidze gra się ostro

- Pamię­tam dwa mecze z Cra­cov­ią na wyjeździe. W Pucharze Pol­s­ki, który wysoko wygral­iśmy i ligowym, w którym nie zagrałem. To trud­ny prze­ci­wnik, ale my musimy zagrać swo­ją piłkę – powiedzi­ał na spotka­niu z dzi­en­nikarza­mi Siergiej Kri­wiec, pomoc­nik Lecha.

Najbliższy ryw­al „Kole­jorza” ma opinię zespołu gra­jącego ostro. Prze­maw­ia­ją za nim także statysty­ki, ponieważ jego zawod­ni­cy otrzy­mali najwięcej kartek w lidze. – Dużo zespołów z pol­skiej ligi gra ostro. Jesteśmy do tego przyzwycza­jeni. My musimy utrzymy­wać się dłu­go przy piłce, wtedy będzie to wyglą­dać dobrze – zaz­naczył Białorusin.

Lech ma ostat­nio prob­le­my z grą przy dużym pressin­gu. Pomoc­nik wierzy jed­nak, że Lech będzie potrafił w sobotę zagrać swo­ją piłkę. - Zawsze ciężko się gra, gdy prze­ci­wnik gra wysokim pressingiem, ale nie moż­na tak grać 90 min­ut, to niemożli­we. Moż­na kilka­naś­cie min­ut, bo później nie star­czy sił. Wierzę, że następ­ne 70 min­ut będziemy grać swo­je – podkreślił.

W poprzed­niej kole­jce Cra­covia odniosła pier­wsze w tym sezonie zwycięst­wo w lidze. – Tutaj duży wpływ miała zmi­ana tren­era. Ona zawsze daje coś drużynie. Będą chcieliśmy iść za ciosem, to nor­malne – zauważył.

Siergiej Kri­wiec dosta­je od tren­era więcej szans. – Po kon­tuzji nie ma już śladów. Czu­je się bard­zo dobrze, nie mam prob­lemów ze zdrowiem. Gram więcej, a for­ma jest coraz lep­sza – zakończył Białorusin.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress