02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.3godz.6min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kriwiec złości się na trenera, Stilić ucieka od problemu

Kil­ka razy w tej rundzie Jose Mari Bakero zaskaki­wał swoi­mi decyz­ja­mi per­son­al­ny­mi. Na ław­ce siadali Artjoms Rud­nevs, Semir Stil­ić oraz Siergiej Kri­wiec. Hisz­pańs­ki szkole­niowiec jed­nak trzy­ma przy swoim i nie zamierza zmieni­ać swoich przyzwyczajeń.

 

- Mam wyższe ambic­je i chcę grać od początku meczu – przyz­na­je Siergiej Kri­wiec. – Nie mogę znosić spoko­jnie tego, że zaczy­nam mecz na ław­ce rez­er­wowych. Ja chcę grać od początku i dużo myślę o tym, dlaczego tak nie jest. Pracu­je na treningach, aby popraw­ić swo­ją for­mę – doda­je Białorusin.

Tren­er Lecha pod­kreśla, że piłkarze muszą się wręcz na niego złoś­cić, aby ta złość miała przełoże­nie na for­mę zawod­ni­ka. – To ja tak właśnie robię – zaz­nacza pomoc­nik Lecha. Jose Mari Bakero jed­nak nie tylko rotu­je skła­dem, ale także pozy­c­ja­mi, na których wys­tępu­je piłkarz. – Wolę wys­tępować na jed­nej pozy­cji, niż w każdym meczu na innej. Przez to za każdym razem mam inną rolę, a także zada­nia. Trud­no się do tego przys­tosować – zauważa Kriwiec.

Nieco inną opinię na ten tem­at ma Semir Stil­ić. — Dla mnie to nie prob­lem, bo każ­da druży­na, która gra prze­ci­wko Lechowi, wie jak zagrać i zneu­tral­i­zować kilku piłkarzy swo­ją agresy­wną grą – mówi Boś­ni­ak. - Tren­er ustaw­ia mnie więc na innych pozy­c­jach, żebym miał tam więcej miejs­ca i cza­su. Z Jagiel­lonią grałem na lewej pomo­cy, ale schodz­iłem do środ­ka i prze­chodz­iłem na prawą stronę – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.