Kto stanie na bramce w meczu z Bełchatowem?

Pod­czas przy­go­towań do kole­jnych etapów roz­gry­wek Ekstrak­lasy niezwyk­le ciekawą rywal­iza­cję o miejsce w bram­ce „Kole­jorza” toczą golkiperzy Lecha Poz­nań. W Hisz­panii o to miano rywal­i­zowali przede wszys­tkim Krzysztof Kotorows­ki oraz Jas­min Burić.

Trzec­im bramkarzem, który wyjechał na zgrupowanie był młody Alek­sander Wandzel, jed­nak mimo kilku wys­tępów w sparingach nie będzie się liczył w walce o bluzę numer jeden. Dla niego najważniejsza jest w tej chwili możli­wość treningu z pier­wszym zespołem i zdoby­wa­nia doświad­czenia pod okiem starszych kolegów.

I to właśnie oni toczyli ciekawą rywal­iza­cję o miejsce w pod­sta­wowym składzie. Najwięcej szans do gry otrzy­mał Krzysztof Kotorows­ki, który bronił w czterech spotka­ni­ach, łącznie 325 min­ut. Po gorszym wys­tępie w meczu z Rubinem Kazań dostał również okazję zaprezen­towa­nia swoich umiejęt­noś­ci w spotka­niu z Guan­hzou Evergrande.

- Czy wygrałem rywal­iza­cję? Nie wiem. Nie było jeszcze na ten tem­at roz­mowy z tren­era­mi. Ale myślę, że dałem swo­ją postawą na zgrupowa­niu do myśle­nia. Jestem gotowy do gry - oce­ni­ał „Kotor”.

W pełnym wymi­arze cza­su w dwóch meczach zagrał Jas­min Burić. W pier­wszym spotka­niu ze Spartą Pra­ga zachował czyste kon­to, lecz w poty­czce ze szwa­j­carskim FC Chi­as­so musi­ał wycią­gać piłkę w siat­ki. Najm­niej spośród bramkarzy zagrał młody Alek­sander Wandzel. On zagrał pół­to­ra spotka­nia, w sum­ie 135 minut.

Dyrek­tor sportowy „Kole­jorza” nie zdradz­ił jed­nak kto stanie na bram­ce w pier­wszym spotka­niu ligowym. Wyda­je się, że bliżej tego miejs­ca jest Krzysztof Kotorows­ki, ale… - Mamy jeszcze kil­ka dni tren­ingów. Nie ma jeszcze decyzji w tej spraw­ie – zaz­nacza Andrzej Dawidziuk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress