31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.59min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kurbiel: Przez błędy straciliśmy Puchar Polski

Kurbiel: Przez błędy straciliśmy Puchar Polski

Piotr Kur­biel roze­grał dziś pełne dziewięćdziesiąt min­ut w finale Okrę­gowego Pucharu Pol­s­ki. Nieste­ty lechi­ci dru­gi raz z rzę­du prze­grali decy­du­ją­cy mecz z Polonią Śro­da Wielkopolska.

Rok temu w finale lep­si okaza­li się ówcześni gospo­darze, wygry­wa­jąc 3:1. – Coś ostat­nio ta Polo­nia nam nie leży. Dziś dal­iśmy z siebie wszys­tko, jed­nak myślę, że nasze błędy były kluc­zowe w tym meczu przez co stra­cil­iśmy Puchar Pol­s­ki – przyz­nał napast­nik Kolejorza.

Obie drużyny spotkały się w min­iony week­end w ramach ligowych roz­gry­wkach. Wtedy padł bezbramkowy remis – Ta różni­ca w tych dwóch meczach z pewnoś­cią zależała od założeń tak­ty­cznych. Mogliśmy kon­trolować to spotkanie, jed­nak stawka meczu była dość wyso­ka i każdy chci­ał się pokazać z jak najlep­szej strony. Na pewno w naszej grze był wiel­ki chaos i pier­wsza połowa była sła­ba. Po prz­er­wie było lep­iej, ale Polo­nia się cofnęła i nie byliśmy już w stanie ani wyrów­nać, a tym bardziej wygrać.

Podopieczni Ivana Djur­d­je­vi­cia na co dzień gra­ją we Wronkach i dziś po raz pier­wszy przyszło im grać przy Buł­garskiej. – Na każdy mecz wychodz­imy z taki­mi samy­mi założe­ni­a­mi i nie chcę zwalać naszej poraż­ki na boisko. Umiejęt­noś­ci­a­mi dal­iśmy radę, ale zabrakło trochę szczęś­cia – dodał Kurbiel.

Kole­jorz w trze­ciej lidze pla­su­je się obec­nie na trze­ci miejs­cu i tracą sie­dem oczek do pier­wszej lokaty, która daje awans do drugiej ligi – My robimy swo­je i ciężko pracu­je­my. Mam nadzieje, że to nam popłaci nawet i awansem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.