01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
7dn.0godz.20min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kuźma: nie zmarnowaliśmy czasu w Hiszpanii

Piłkarze i sztab szkole­niowy lecha prze­by­wa­ją obec­nie na zgrupowa­niu w tureckim Belek. Jed­nak pod­czas audy­cji “Mag­a­zynu Kole­jorz” na nte­nie Radia Merkury, dru­gi tren­er Lecha — Ryszard Kuź­ma — pokusił się o pod­sumowanie pier­wszego zgrupowania.

- Nie zmarnowal­iśmy na pewno cza­su, który mieliśmy przez te dwa tygod­nie — mówi asys­tent Jose Mari Bakero. Zawod­ni­cy mieli możli­wość potrenowa­nia w innym cyk­lu. Inny rodzaj pra­cy, inne obciąże­nie, inny rodzaj pra­cy. Wywarło to wpływ na ich postawę — tłu­maczy 49-latek.

Tren­er tłu­maczy, jak wyglą­dała pra­ca w prze­ciągu tych czter­nas­tu dni.  — Były to obciąże­nia znaczące, w tym pier­wszym tygod­niu zwłaszcza. Ten dru­gi tydzień myślę, że był spoko­jniejszy, więcej gier kon­trol­nych. Myślę, że piłkarze wykon­ali porząd­ną pracę.

Kuź­ma pod­sumował także mecze sparingowe. Jego zdaniem najbardziej przy­dał się spar­ing ze szwa­j­carską Bazyleą. — Pier­wsze spotkanie, było pier­wszym sprawdzianem w grze zawod­ników, po tym ciężkim treningu i ta reakc­ja była bard­zo istot­na, bard­zo waż­na. No i był to przede wszys­tkim moc­ny przeciwnik.

Mimo, że zgrupowanie w Tur­cji już trwa, może­my się dowiedzieć także, co planowali tren­erzy przed wyjaz­dem. — To już będzie inny rodzaj zgrupowa­nia, inne wyma­gania, inne będą pri­o­ry­te­ty w tej pra­cy — mówił były szkole­niowiec Stali Rzeszów. — Więcej będziemy zwracali uwagę na umiejęt­noś­ci tak­ty­czne posługi­wa­nia się piłką, jak i tak samo w grze — zakończył asys­tent Bakero.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.