02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.5min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Larissa wykupi Tshibambę?

Joel Tshibam­ba praw­dopodob­nie nie wró­ci do Poz­na­nia. Napast­nik Lecha, zimą został wypoży­c­zony do Laris­sy, której nie pomógł w utrzy­ma­niu się w lidze. Nie zmienia to fak­tu, że Gre­cy są zain­tere­sowani kup­nem piłkarza. - Joel Tshibam­ba nie zagra więcej w Lechu — mówi Marek Pogorzelczyk.

 

Gre­cy mają możli­wość sko­rzys­ta­nia z opcji pier­wokupu i praw­dopodob­nie to uczynią. Jedynym prob­le­mem, jaki może stanąć na ich drodze są wyma­gania zawod­ni­ka doty­czące umowy indy­wid­u­al­nej z klubem.

- Spadek Laris­sy z ekstrak­lasy niczego nie zmienia. Gre­cy mogą sko­rzys­tać z opcji wykupu wypoży­c­zonego piłkarza i chcą z niej sko­rzys­tać. Muszą tylko porozu­mieć się z samym zawod­nikiem - pod­kreśla na łamach ofic­jal­nej strony Lecha, dyrek­tor sportowy.

Tshibam­ba do Poz­na­nia trafił w lipcu, jed­nak nie zdołał przekon­ać  do siebie wpierw Zielińskiego, a później Bakero. Zdobył zaled­wie jed­ną bramkę, w meczu Ligi Europy z Man­ches­terem City. W Larissie trafił do siat­ki rywala trzykrotnie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.