28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.50min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lasse Nielsen: Musimy być w dobrej formie!

Lasse Nielsen: Musimy być w dobrej formie!

W zeszły poniedzi­ałek do tren­ingów powró­cili piłkarze Lecha Poz­nań. Jak do tej pory do rundy wiosen­nej przy­go­towywali się oni w Poz­na­niu, zaś już jutro wylecą na zimowe zgrupowanie na Cypr. Kole­jorz będzie miał tam ide­alne warun­ki do pra­cy. Warto wspom­nieć, że w poprzed­nim sezonie sztab szkole­niowy również zde­cy­dował się przy­go­towywać do drugiej częś­ci sezonu w tamtej lokaliza­cji. - Ten pier­wszy tydzień tren­ingów był cięż­ki, ale odro­biłem swo­je zadanie domowe w prz­er­wie świątecznej. Trud­no jest wypaść total­nie z formy przed trzy tygod­nie urlopu. Jestem bardziej niż gotowy na zbliża­jące się pół roku i walkę o najwyższe cele! - mówi stop­er Lecha, Lasse Nielsen.  - Cią­gle jest wiele pra­cy przed nami, by popraw­ić swo­je umiejęt­noś­ci. Będziemy ciężko trenować, warun­ki będą do tego doskon­ałe więc nie mogę się już doczekać. Wiemy jak ważny jest to okres przy­go­towań w kon­tekś­cie wal­ki o tro­fea — musimy być w dobrej formie - doda­je.

Jak dobrze wiado­mo szere­gi Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy zasil­iło dwóch nowych zawod­ników — Mihai Radut oraz Volodymyr Kostevych.  - Jak nara­zie ciężko jest mi ocenić nowych kolegów, ponieważ więk­szość wspól­nych tren­ingów to były trenin­gi siłowe. Wyglą­da­ją dobrze i mam nadzieję, że będą stanow­ić o sile naszego zespołu - zdradz­ił Duńczyk.

Jak zawod­nik Lecha oce­nia fakt, że run­da wiosen­na rusza w Lot­to Ekstrak­lasie już na początku lutego? - W Danii przy­go­towa­nia wyglą­da­ją podob­nie, jed­nak prz­er­wa zimowa trwa trochę dłużej, ponieważ jest zimniej. Uważam jed­nak, że taki odpoczynek od pił­ki ligowej jaki jest w Polsce jest odpowied­ni. Oso­biś­cie bard­zo mi to pasu­je - kończy swo­ją wypowiedź.

-

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.