07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.30min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lasse Nielsen podpisał 3‑letni kontrakt!

Lasse Nielsen podpisał 3‑letni kontrakt!

Duńs­ki stop­er przeszedł pozy­ty­wnie testy medy­czne i pod­pisał trzylet­nią umowę z Kole­jorzem. Lasse jest drugim trans­fer­em Lecha w tym okienku.

Lasse Nielsen urodz­ił się 3 mar­ca 1987 i swo­ją kari­erę rozpoczy­nał jako środ­kowy obroń­ca w Naestved BK. Stamtąd w 2011 roku przeszedł do Vess­jael­land. W barwach tej drużyny Duńczyk zagrał 86 razy i zdobył dziewięć goli.

Obec­nie Nielsen wys­tępu­je w Odense BK. W 56 meczach strzelił dwie bram­ki i zal­iczył jed­ną asys­tę. Kon­trakt stopera wygasa w czer­w­cu, a co za tym idzie, Lech nie będzie musi­ał płacić odstęp­nego. -  Wiem, że w Poz­na­niu jest duża pres­ja i wielu kibiców, a to dla mnie bard­zo ważne. Sta­dion widzi­ałem już dwa tygod­nie temu pod­czas wiz­y­ty w klu­bie i zro­bił na mnie duże wraże­nie. Nie mogę się doczekać gry tutaj. Pier­wszy raz będę grał poza ojczyzną. Nowy kraj, nowa kul­tura. Jestem podekscy­towany tą możli­woś­cią — mówi Nielsen.

Lasse Nielsen będzie drugim Duńczykiem, który zagra przy Buł­garskiej. Od sty­cznie w drużynie Jana Urbana gra Nic­ki Bille. —  Roz­maw­iałem z nim przed przy­jaz­dem tutaj. Powiedzi­ał mi, że to najlep­szy klub, w którym grał. To o czymś świad­czy, bo Nic­ki zagrał już w wielu klubach. Duże wraże­nie zro­biło na nim mias­to i atmos­fera w cza­sie meczów. 

fot. Lech Poznań/Przemysław Szyszka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.