02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.6godz.53min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lasse Nielsen podpisał 3‑letni kontrakt!

Lasse Nielsen podpisał 3‑letni kontrakt!

Duńs­ki stop­er przeszedł pozy­ty­wnie testy medy­czne i pod­pisał trzylet­nią umowę z Kole­jorzem. Lasse jest drugim trans­fer­em Lecha w tym okienku.

Lasse Nielsen urodz­ił się 3 mar­ca 1987 i swo­ją kari­erę rozpoczy­nał jako środ­kowy obroń­ca w Naestved BK. Stamtąd w 2011 roku przeszedł do Vess­jael­land. W barwach tej drużyny Duńczyk zagrał 86 razy i zdobył dziewięć goli.

Obec­nie Nielsen wys­tępu­je w Odense BK. W 56 meczach strzelił dwie bram­ki i zal­iczył jed­ną asys­tę. Kon­trakt stopera wygasa w czer­w­cu, a co za tym idzie, Lech nie będzie musi­ał płacić odstęp­nego. -  Wiem, że w Poz­na­niu jest duża pres­ja i wielu kibiców, a to dla mnie bard­zo ważne. Sta­dion widzi­ałem już dwa tygod­nie temu pod­czas wiz­y­ty w klu­bie i zro­bił na mnie duże wraże­nie. Nie mogę się doczekać gry tutaj. Pier­wszy raz będę grał poza ojczyzną. Nowy kraj, nowa kul­tura. Jestem podekscy­towany tą możli­woś­cią — mówi Nielsen.

Lasse Nielsen będzie drugim Duńczykiem, który zagra przy Buł­garskiej. Od sty­cznie w drużynie Jana Urbana gra Nic­ki Bille. —  Roz­maw­iałem z nim przed przy­jaz­dem tutaj. Powiedzi­ał mi, że to najlep­szy klub, w którym grał. To o czymś świad­czy, bo Nic­ki zagrał już w wielu klubach. Duże wraże­nie zro­biło na nim mias­to i atmos­fera w cza­sie meczów. 

fot. Lech Poznań/Przemysław Szyszka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.