02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.38min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech będzie chciał sprowadzić obrońcę

Mar­iusz Rumak roz­maw­iał z władza­mi Lecha na tem­at trans­feru obroń­cy do zespołu pod­czas zimowego okien­ka trans­fer­owego. Uraz Manuela Arboledy, który zna­j­dował się w bard­zo dobrej dys­pozy­cji moc­no skom­p­likował sytu­ację w tej formacji.

- Przeprowadz­iłem roz­mowy doty­czące trans­feru obroń­cy, ale nie tylko w kon­tekś­cie Maneu­la. Uważam, że on jest wstanie zagrać wios­nę. Niek­tórzy zawod­ni­cy po 4 miesią­cach wracali do gry, nie byli w pełni gotowi, ale mogli wys­tępować. Zgłosiłem wniosek o uzu­pełnie­nie bloku defen­sy­wnego, takim zawod­nikiem, który będzie mógł zagrać kil­ka meczów w Ekstrak­lasie - zdradz­ił opiekun Lecha.

W tym momen­cie w kadrze „Kole­jorza” zna­j­du­je się dziewię­ciu zawod­ników. To Ivan Djur­d­je­vić, Tomasz Kędzio­ra, Manuel Arbole­da, Hubert Wołąkiewicz, Luis Hen­riquez, Marcin Kamińs­ki i Keb­ba Ceesay oraz dwóch graczy, którzy w lidze nie zade­bi­u­towali, czyli Jarosław Rata­jczak i Adri­an Cieślak. Wszyscy poza „Manu” są zdrowi i do dys­pozy­cji sztabu szkoleniowego.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.