06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.0min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech bez Bakero przygotowuje się na Koronę

Na dzisiejszym treningu Lecha pojaw­iło się już kilku piłkarzy, którzy wró­cili ze zgrupowań reprezen­tacji. Wciąż jed­nak kadra nie była peł­na, bowiem zabrakło Artioma Rud­ne­va, Semi­ra Stil­i­ca, Luisa Hen­riqueza, Marci­na Kamińskiego i Woj­ciecha Gol­li, a także… Jose Mari Bakero, który pojechał do Byd­goszczy oglą­dać zma­gania Zaw­iszy z Polonią Bytom.

Zaję­cia były krót­ki, a prowadzą­cy je wespół Mar­iusz Rumak i Luis Mila dużą wagę przyłożyli do przy­go­towa­nia fizy­cznego. Swoim podopiecznym zaap­likowali dawkę ćwiczeń w parach, a następ­nie grę w pop­u­larnego “dzi­ad­ka”. Dla zawod­ników, którzy w meczach reprezen­tacji grali mniej lub wcale sztab szkole­niowy przy­go­tował kil­ka dodatkowych zadań.

Kil­ka pod­sta­wowych razem z zespołem wykony­wał już Marcin Kikut, który z tygod­nia an tydzień ma zwięk­szane obciąże­nia i praw­dopodob­nie już pod koniec październi­ka będzie mógł zagrać w meczu Młodej Ekstrak­lasy. Nadal wokół boiska bie­gał Manuel Arbole­da, a po zakończe­niu treningu do Luisa Mili dołączył Alek­san­dar Tonew, który późnym popołud­niem wró­cił do Poznania.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.