02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.59min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech chce dalej wypożyczać Kiełba

Po rocznym poby­cie w Poz­na­niu Jacek Kiełb został wypoży­c­zony do Korony Kielce. Tam, mimo bard­zo dobrego początku, w ostat­nich meczach sezonu pop­u­larny “Ryba” miał prob­le­my ze znalezie­niem się w wyjś­ciowej jede­nastce. Lech nie jest przeko­nany czy ten pomoc­nik będzie wzmoc­nie­niem drużyny w tym sezonie i ponown­ie chce znaleźć mu klub na roczne wypożyczenie.

W grę wchodzi kole­jny trans­fer cza­sowy do Korony Kielce, w której Jacek Kiełb czu­je się najlepiej. Niewyk­luc­zone jed­nak, że “Kole­jorz” poz­woli na wypoży­cze­nie tego gracza do Cra­covii w zami­an na wypoży­cze­nie Sai­diego Ntibazonkizy, którego chęt­nie w swoim zes­pole widzi­ał­by Mar­iusz Rumak. Ta ewen­tu­al­ność jed­nak jest dale­ka od final­iza­cji, ponieważ roz­bieżnoś­ci pomiędzy obiema stron­a­mi są znaczące.

Nie wiado­mo jak będzie wyglą­dała przyszłość Jac­ka Kieł­ba w Lechu. W swoim pier­wszym sezonie “Ryba” zdobył tylko jed­ną bramką, ale za to zwycięską w spotka­niu z Ruchem Chorzów. W kole­jnym nie zdołał nawet zagrać w poz­nańskiej drużynie, a zaraz po wypoży­cze­niu do Korony Kielce potrafił trzy razy pokon­ać bramkarza rywali. Oba sezonu zakończył z 19 wys­tę­pa­mi na swoim koncie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.