Lech chce wypożyczyć Saidiego — Cracovia sprzedać

Lech Poz­nań jest zde­ter­mi­nowany w negoc­jac­jach doty­czą­cych trans­feru Sai­diego Ntibazonkizy. Pier­wsza propozy­c­ja wypoży­czenia została przez Cra­cov­ię odrzu­cona. Wczo­raj przed­staw­iciele “Kole­jorza” wysłali do Krakowa drugą — w której ponown­ie pro­ponowali wypoży­cze­nie zawod­nik, jed­nak na innych warunkach.

Tym razem jed­nak zaofer­owali także wypoży­cze­nie swo­jego gracza do “Pasów” — Jac­ka Kieł­ba, Jaku­ba Wil­ka bądź Bar­tosza Bereszyńskiego.

Ofen­sy­wny zawod­nik Cra­covii znalazł się na liś­cie życzeń tren­era Mar­iusza Ruma­ka, który chci­ał­by, aby Sai­di Ntibazonkiza trafił do Lecha. W Poz­na­niu nie chcą jed­nak kupować tego zawod­ni­ka, za którego trze­ba było­by zapłacić 500 tys. euro, a jedynie wypoży­czyć. Nie wiado­mo wsza­kże czy ten chimeryczny gracz zaak­li­matyzu­je się w Poznaniu.

Tegoroczny spad­kow­icz z T‑Mobile Ekstrak­lasy jest jed­nak zain­tere­sowany sprzedażą swo­jego pomoc­ni­ka. For­ma trans­feru jest więc powo­dem przedłuże­nia się negoc­jacji pomiędzy Lechem a Cra­cov­ią. Sam piłkarz pod­kreśla, że chęt­nie spróbował­by swoich się w stol­i­cy Wielkopolski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress