02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.15godz.52min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Cracovia: Czas na ligowe zwycięstwo!

Lech-Cracovia: Czas na ligowe zwycięstwo!

Kole­jorz już dziś o 20:30 pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie Cra­cov­ię. Będzie to mecz przy­jaźni na try­bunach, lecz na boisku oczeku­je­my zaciętej rywal­iza­cji ze strony obu drużyn.

Poz­na­ni­a­cy w lep­szych nas­tro­jach mogli przy­go­towywać się do dzisiejszego meczu, bowiem awan­sowali do 1/8 finału Pucharu Pol­s­ki, w której zmierzą się z Ruchem Chorzów. Pasom zabrakło szczęś­cia w spotka­niu z Jagiel­lonią i zaprzepaś­cili swo­ją szan­sę na dal­szą grę w tych roz­gry­wkach. Czy efek­towne zwycięst­wo z pier­ws­zoligow­cem poz­woli lechit­om odzyskać pewność siebie pod­czas meczu z Cracovią?

Tren­er Urban cieszy się z wyniku jaki osiągnęła jego druży­na, ale swo­je myśli sku­pia już tylko i wyłącznie na dzisiejszym poje­dynku z drużyną z Krakowa. – Co ten mecz dał całej drużynie zobaczymy jutro — sko­men­tował szkole­niowiec pod­czas wczo­ra­jszej kon­fer­encji pra­sowej. — Wracamy do ligi, czeka nas spotkanie na włas­nym boisku, gdzie nie odnieśliśmy do tej pory pozy­ty­wnego wyniku. Może­my się spodziewać, że nie będziemy mile przy­wi­tani  przez kibiców, nato­mi­ast jeśli będziemy dobrze grali, to kibice będą z nami  –dodał.

Cra­covia sezon rozpoczęła bard­zo dobrze, z wyjątkiem wspom­ni­anego wcześniej, prze­granego meczu z białos­toczana­mi.  Zaj­mu­ją oni czwartą lokatę w tabeli mając na kon­cie 7 punk­tów. Warto dodać, że druży­na Jac­ka Zielińskiego, który był też szkole­niow­cem Kole­jorza w sezonie 2009/2010 pokon­ała w zeszłym tygod­niu w Der­bach Krakowa Wisłę 2:1.

Mecze z Pasa­mi nie należą do najłatwiejszych. Ostat­ni poje­dynek gra­ją­cych dziś drużyn, który odbył się w maju w stol­i­cy Małopol­s­ki zakończył się porażką lechitów. Czas się zre­wanżować i wygrać. Może Jan Urban zaskoczy nas zmi­ana­mi? Może wprowadzi do gry zawod­ników, którzy pokaza­li w meczu z Podbeskidziem, że są w dobrej formie i do jego dys­pozy­cji?  Przekon­amy się o tym za kil­ka godzin, ale jed­no jest pewne — zapowia­da się ciekawe wid­owisko i zacię­ta rywalizacja.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.