Lech-Cracovia: Zainkasować trzy punkty przed przerwą kadrową

Lech-Cracovia: Zainkasować trzy punkty przed przerwą kadrową

W 7. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się z Cra­cov­ią. W niedziel­nym meczu drużynę ostat­ni raz poprowadzi tren­er Krzysztof Chrobak.

W zeszłym sezonie spotka­nia z Cra­cov­ią były odmi­enne. Na Inea Sta­dion­ie padł remis — Lech domi­nował, na prowadze­nie wyszedł w 83 min­u­cie, jed­nak po przy­pad­kowym uderze­nie Sai­diego, “Pasy” wyrów­nały w ostat­niej min­u­cie gry. Przy Kałuży Kole­jorz wygrał aż 6:1.

W obec­nym sezonie Lech nie prezen­tu­je dobrej dys­pozy­cji. Po odpad­nię­ciu z Ligi Europe­jskiej for­ma poz­na­ni­aków nie jest imponu­ją­ca, o czym świad­czy dopiero ósma pozy­c­ja w ligowej tabeli. Twierdza Buł­gars­ka jest do zdobycia.

Cra­covia zaj­mu­je dopiero 13. lokatę. Po ode­jś­ciu Woj­ciecha Sta­wowego, tren­er Podolińs­ki zmienił ustaw­ie­nie zespołu. “Pasy” gra­ją trójką środ­kowych obrońców. Wyda­je się, że przy Kałuży niebawem może­my mieć zmi­anę szkoleniowca.

W niedziel­nym meczu z Cra­cov­ią na boisku na pewno nie pojaw­ią się Łukasz Trał­ka, Keb­ba Ceesay, Jas­min Burić oraz Hubert Wołąkiewicz oraz Mohamed Kei­ta. Niepewny jest też udzi­ał Paulusa Ara­juriego oraz Daw­i­da Kow­nack­iego, jed­nak urazy, na które narzekali przed spotkaniem z Chor­zowem nie były tak groźne i być może tren­er Chrobak będzie mógł liczyć na ich pomoc w meczu z Cracovią.

 D

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress