01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.52min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech czeka na Formellę

formella dariuszCoraz śmielej w zes­pole Lecha Poz­nań radzi sobie Karol Linet­ty. Jed­nak nie tylko on jest wielką nadzieją “Kole­jorza”. Mar­iusz Rumak czeka na gotowość do gry Dar­iusza Formel­li, z którym wiąże duże nadzieje.

Ten piłkarz do stol­i­cy Wielkopol­s­ki trafił w ostat­nim okienku trans­fer­owym. Wcześniej wys­tęp­wał w Arce Gdy­nia, z którą w poprzed­nim sezonie zdobył mis­tr­zost­wo kra­ju juniorów starszych.

Mimo tego, że Formel­la trenu­je z pier­wszym zespołem na razie nie znalazł się nawet w kadrze mec­zowej na spotkanie z ligowej. 17-latek gra jed­nak regualarnie w zes­pole Młodej Ekstrak­lasy. O miejsce na boisku ma wal­czyć w nowym sezonie.

- To będzie dla niego trud­ny okres. On jest najmłod­szym zawod­nikiem w drużynie. Wios­ną będzie z nami trenował, a w miarę cza­su być może zna­jdzie się w osiem­nastce mec­zowej. Widzę, że z dnia na dzień radzi sobie coraz lep­iej i coraz bardziej na to zasługu­je. Na swój czas musi jeszcze poczekać — uważa Mar­iusz Rumak.

- Zaczy­nał dopiero jesienią grać w pier­wszej lidze i uczy się seniorskiej pił­ki. Musi do niej doros­nąć. Jed­no jest pewne — ma wiel­ki tal­ent — doda­je trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.