11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.7min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech czeka na Formellę

formella dariuszCoraz śmielej w zes­pole Lecha Poz­nań radzi sobie Karol Linet­ty. Jed­nak nie tylko on jest wielką nadzieją “Kole­jorza”. Mar­iusz Rumak czeka na gotowość do gry Dar­iusza Formel­li, z którym wiąże duże nadzieje.

Ten piłkarz do stol­i­cy Wielkopol­s­ki trafił w ostat­nim okienku trans­fer­owym. Wcześniej wys­tęp­wał w Arce Gdy­nia, z którą w poprzed­nim sezonie zdobył mis­tr­zost­wo kra­ju juniorów starszych.

Mimo tego, że Formel­la trenu­je z pier­wszym zespołem na razie nie znalazł się nawet w kadrze mec­zowej na spotkanie z ligowej. 17-latek gra jed­nak regualarnie w zes­pole Młodej Ekstrak­lasy. O miejsce na boisku ma wal­czyć w nowym sezonie.

- To będzie dla niego trud­ny okres. On jest najmłod­szym zawod­nikiem w drużynie. Wios­ną będzie z nami trenował, a w miarę cza­su być może zna­jdzie się w osiem­nastce mec­zowej. Widzę, że z dnia na dzień radzi sobie coraz lep­iej i coraz bardziej na to zasługu­je. Na swój czas musi jeszcze poczekać — uważa Mar­iusz Rumak.

- Zaczy­nał dopiero jesienią grać w pier­wszej lidze i uczy się seniorskiej pił­ki. Musi do niej doros­nąć. Jed­no jest pewne — ma wiel­ki tal­ent — doda­je trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.