Lech czeka na powrót wypożyczonych zawodników

jacek-kielb-ryba-zaglebiePo zakończe­niu tego sezonu trafi dwóch zawod­ników, którzy są wypoży­czeni. To Jacek Kiełb i Kamil Dry­gas. Kibice Lecha szczegól­nie z tym drugim wiążą duże nadzieje.

Trud­no zresztą się dzi­wić. Dry­gas szczegól­nie rundę wiosen­ną ma niezwyk­le udaną. Wypoży­c­zony do wal­czącej o utrzy­manie Zaw­iszy Byd­goszcz zawod­nik w ostat­nich pię­ciu meczach zdobył cztery gole. Łącznie na swoim kon­cie osiem bramek, które zdobył w 23 meczach zaganych dla aktu­al­nego lid­era I ligi. Ma również dwie asysty.

Pochleb­nie o piłkarzu wypowia­da się Mar­iusz Rumak. — Chcę, żeby wró­cił i rozpoczął z nami przy­go­towa­nia do nowego sezonu — mówi tren­er. — Oglą­damy go tak samo jak każdego piłkarza, który jest wypoży­c­zony z naszego klubu — dodaje.

Sztab szkole­niowy ma również nadzieję, że w dobrej dys­pozy­cji wró­ci do Lecha Jacek Kiełb. Pomoc­nik wypoży­c­zony do Poloni jesienią pau­zował dłu­go z powodu urazu. Wios­ną gra więcej, ale nie ma tak efek­townych statystyk jak “Dry­gi”. “Ryba” w 13 meczach, które zagrał dla Polonii zdobył trzy bram­ki i zan­otował dwie asysty.

Przed­staw­iciele Lecha liczą na to, że klu­by, do których obaj są wypoży­czeni poz­wolą tym zawod­nikom rozpocząć przy­go­towa­nia do nowego sezonu z “Kole­jorzem”. Przy­pom­ni­jmy, że w poprzed­nim sezonie takiej zgody nie otrzy­mali właśnie Jacek Kiełb wypoży­c­zony do Korony Kielce i Jakub Wilk wypoży­c­zony do Lechii Gdańsk.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress