06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.36min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech częściej będzie odwiedzał Głogów?

Do uprze­j­moś­ci ze strony obu tren­erów doszło na kon­fer­encji pra­sowej po meczu Chro­brego Głogów z Lechem Poz­nań. Tren­er Jose Mari Bakero chwal­ił drużynę gospo­darzy za orga­ni­za­cję gry i pode­jś­cie do fut­bolu, a także obiek­ty, jaki­mi dys­ponu­je ten zespół. Nie wyk­luczył luźnej współpra­cy pomiędzy Lechem, a Chrobrym.

Kole­jorz” już korzys­tał z boisk treningowych w Gło­gowie, gdy udawał się na spotkanie z Zagłę­biem Lubin. - Tutaj jest bard­zo dobrze przy­go­towana pły­ta boiska głównego, a także bocznego. Poza tym wysokim poziomie. Duże znacze­nie miał fakt, że było to po drodze do Lubi­na – przyz­nał tren­er Lecha.

Zapy­tany o ewen­tu­al­ną współpracę i sparin­gi z zespołem Chro­brego odrzekł: — Z prze­ci­wnika­mi gra­ją­cy­mi taki fut­bol, jak Chro­bry, granie to przy­jem­ność. Tren­erzy rywal­izu­ją, ale również współpracu­ją. Może­my wymienić się numera­mi tele­fonów, nie widzę przeszkód. Jeśli oczy­wiś­cie tren­er (Ireneusz Mam­rot — przyp. red.) będzie chci­ał się nim, ze mną wymienić.

Jose Mari Bakero zdradz­ił również, że w pra­cy tren­era potrzeb­ne są roz­mowy z inny­mi szkole­niow­ca­mi. - Tren­er częs­to czu­je się bard­zo samot­ny, dlat­ego roz­mowa z innym trenerem, daje odrobinę relak­su. Częs­to słyszę, że innym tren­erom przy­darza się coś takiego, jak mi – pod­kreślał Hisz­pan. — Tak, jak wspom­ni­ałem w życiu najpierw rywal­iza­c­ja, ale po ostat­nim gwiz­d­ku może­my być przy­jaciół­mi – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.