Lech dokonał pierwszej analizy meczu z Górnikiem

Sporo do życzenia pozostaw­ił kibi­com ostat­ni mecz ligowy Lecha Poz­nań. Piłkarze „Kole­jorza” jedynie zremisowali na włas­nym sta­dion­ie z Górnikiem Zabrze, który to był znacznie bliżej zwycięst­wa w tym spotka­niu. — Dokon­al­iśmy w szta­bie szkole­niowym oce­ny tego spotka­nia — mówi Mar­iusz Rumak.

Na razie jed­nak nie chce się dzielić swoi­mi spostrzeże­ni­a­mi doty­czą­cy­mi tego meczu. Zaz­nacza jed­nak, że w jego pier­wszym odczu­ciu spotkanie wyglą­dało gorzej. - Pier­wsze wraże­nie było bardziej negaty­wne. Niek­tóre momen­ty były dobre, ale w kluc­zowym sytu­ac­jach czegoś zabrakło. Po koń­cowym gwiz­d­ku byłem jed­nak bardziej niezad­owolony — zaz­nacza trener.

Zdaniem Piotr Reis­sa Górnik postaw­ił wysoko poprzeczkę Lechowi Poz­nań, lecz ten mimo to mógł to spotkanie wygrać. — Zabrakło bram­ki, bo gdy­by Możdżeń strzelił to wygral­ibyśmy trudne spotkanie. Doskon­ałą sytu­ację miał też w pier­wszej połowie Ślusars­ki. Wiemy jakie zespół popełnił błędy. Nieste­ty nie dało się wygrać, szko­da. Trze­ba jed­nak myśleć o tym, żeby nie powielać błędów, które się pojaw­iły w tym meczu — przyz­na­je napast­nik Lecha.

Na głęb­szą anal­izę przyjdzie czas, kiedy do zespołu powrócą kadrowicze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress