Lech drugi w PROEKO CUP

Młodzi piłkarze “Kole­jorza” zajęli 2. miejsce w turnieju PROEKO CUP. W finale Lechi­ci ulegli Pogo­ni Szczecin 0:1. Impreza odbyła się dzisi­aj w hali poz­nańskiej Areny.

Gru­pa A: Wisła Kraków, Bał­tyk Gdy­nia, Warta Poz­nań, Zagłę­bie Lubin

Wisła Kraków — Bał­tyk Gdy­nia 0:0
Warta Poz­nań — Zagłę­bie Lubin 4:1
Wisła Kraków — Warta Poz­nań 0:2
Bał­tyk Gdy­nia — Zagłę­bie Lubin 2:2
Wisła Kraków — Zagłę­bie Lubin 2:1
Bał­tyk Gdy­nia — Warta Poz­nań 1:3

Gru­pa B: Arka Gdy­nia, Unia Swarzędz, Pogoń Szczecin, ŁKS Łódź

Unia Swarzędz — Arka Gdy­nia 0:0
Pogoń Szczecin — ŁKS Łódź 10:0
Unia Swarzędz — Pogoń Szczecin 1:3
Arka Gdy­nia — ŁKS Łódź 4:1
Unia Swarzędz — ŁKS Łódź 3:0
Arka Gdy­nia — Pogoń Szczecin 1:4

Gru­pa C: Elana Toruń, SV Tas­ma­nia 73 Berlin, PGE GKS Bełchatów, Lech Poznań

Elana Toruń — Lech Poz­nań 0:5
SV Tas­ma­nia 73 Berlin — PGE GKS Bełchatów 0:0
Elana Toruń — SV Tas­ma­nia 73 Berlin 1:2
Lech Poz­nań — PGE GKS Bełchatów 2:0
Elana Toruń — PGE GKS Bełchatów 1:2
SV Tas­ma­nia 73 Berlin — Lech Poz­nań 0:2

Z każdej z grup do ćwierć­fi­nałów awan­sowały dwa najlep­sze zespołu, a dodatkowo w tej fazie roz­gry­wek znalazły się dwie z trzech drużyn z trze­ci­ch miejsc, które miały najlep­szy bilans punk­towy. W 1/4 finału spotkały się

Ćwierć­fi­nały

Warta Poz­nań — SV Tas­ma­nia 73 Berlin 2:3
Pogoń Szczecin- PGE GKS Bełchatów 2:1
Lech Poz­nań — Arka Gdy­nia 1:1 k. 2:1
Unia Swarzędz — Wisła Kraków 1:0

Pół­fi­nały

SV Tas­ma­nia 73 Berlin — Pogoń Szczecin 1:6
Lech Poz­nań — Unia Swarzędz  2:0

Pół­fi­nały B (udzi­ał w nich wzięły drużyny, które prze­grały w ćwierć­fi­nałach swo­je spotkania)

Warta Poz­nań — PGE GKS Bełchatów 5:1
Arka Gdy­nia — Wisła Kraków 2:1

Mecz o 11. miejsce

ŁKS Łódź — Zagłę­bie Lubin 0:2

Mecz o 9. miejsce

Bał­tyk Gdy­nia — Elana Toruń 2:1

Mecz o 7. miejsce

PGE GKS Bełchatów — Wisła Kraków 2:2 k. 0:1

Mecz o 5. miejsce

Warta Poz­nań — Arka Gdy­nia 1:0

Mecz o 3. miejsce

SV Tas­ma­nia 73 Berlin — Unia Swarzędz 4:3

Finał

Lech Poz­nań — Pogoń Szczecin 0:1

Klasy­fikac­ja koń­cowa turnieju PROEKO CUP:

1. Pogoń Szczecin
2. Lech Poznań
3. SV Tas­ma­nia 73 Berlin
4. Unia Swarzędz
5. Warta Poznań
6. Arka Gdynia
7. Wisła Kraków
8. PGE GKS Bełchatów
9. Bał­tyk Gdynia
10. Elana Toruń
11. Zagłę­bie Lubin
12. ŁKS Łódź

Wyróżnienia indy­wid­u­alne:

1. Najlep­szy bramkarz — Mateusz Mich­niewicz (Arka Gdynia)
2. Najlep­szy obroń­ca — Fabi­an Tyk­fer (Pogoń Szczecin)
3. Najlep­szy pomoc­nik — Kacper Koralews­ki (Lech Poznań)
4. Najlep­szy napast­nik —  Jakub San­gows­ki (Warta Poznań)
5. Najlep­szy zawod­nik — Halit Bacak (SV Tas­ma­nia 73 Berlin)

Kursy na mecze Lecha

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

Besiktas Stambuł - Szachtar Donieck

Mecz towarzyski

17/07/2024 17:30

Club Brugge - Norwich City

Mecz towarzyski

17/07/2024 18:30

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

Besiktas Stambuł - Szachtar Donieck

Mecz towarzyski

17/07/2024 17:30

Club Brugge - Norwich City

Mecz towarzyski

17/07/2024 18:30

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

Besiktas Stambuł - Szachtar Donieck

Mecz towarzyski

17/07/2024 17:30

Club Brugge - Norwich City

Mecz towarzyski

17/07/2024 18:30

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

FC Struga - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

17/07/2024 17:00

Besiktas Stambuł - Szachtar Donieck

Mecz towarzyski

17/07/2024 17:30

Club Brugge - Norwich City

Mecz towarzyski

17/07/2024 18:30

FC Differdange - Klaksvik

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Dinamo Batumi - Ludogorets

Liga Mistrzów

17/07/2024 19:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 18:00

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

19/07/2024 20:30

GKS Katowice - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 14:45

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 17:30

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

20/07/2024 20:15

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.