Lech – FK Sarajewo: Przypieczętować awans

Lech – <span class="caps">FK</span> Sarajewo: Przypieczętować awans

Dziś o 20:45 na boisko przy INEA Sta­dion­ie wybieg­ną zarówno lechi­ci jak i gracze boś­ni­ack­iego FK Sara­je­wo. Stawką meczu jest awans do trze­ciej rundy kwal­i­fikacji Ligi Mistrzów.

W bard­zo dobrej sytu­acji są podopieczni Maciej Sko­rży, którzy z Bośni wró­cili z dwubramkową zal­iczką i awans jest na wyciąg­nię­cie ręki. Nawet bezbramkowy rezul­tat da mis­tr­zom Pol­ki prze­pustkę do dal­szej gry.

Przed hur­raop­tymizmem ostrze­ga tren­er Sko­rża – Sara­jewo na pewno nie złoży broni, będą wal­czyć do koń­ca o awans. Dla nas to wyma­ga­jący ryw­al. Ana­li­zu­jąc ich mecze wyjaz­dowe z zeszłego sezonu to wywal­czyli oni awans w Nor­we­gii i Gre­cji —  nie wiado­mo też, jaki skład wybieg­nie dziś na murawę. Wyda­je się, że wró­ci Kasper Hamalainen, jed­nak dys­pozy­c­ja Tomasza Kędzio­ry i Karo­la Linet­tego wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Również w ekip­ie goś­ci może dojść do zmi­any. Wiele wskazu­je, że pojawi się kap­i­tan boś­ni­ack­iej ekipy – Ivan Tatomirović, który w pier­wszym meczu pau­zował za nad­mi­ar kartek.

Pier­wszy gwiz­dek już o 20:45!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress