01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.14godz.40min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-GKS: Powrót Ślusarza na Bułgarską

Lech-GKS: Powrót  Ślusarza na Bułgarską

W 11. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się przy Buł­garskiej z GKS-em Bełchatów. Czas przeła­mać złą passę. Kole­jorz ze swoim najbliższym rywalem nie wygrał od 16 lat.

W T‑Mobile Ekstrak­lasie Lech spisu­je się prze­cięt­nie. Druży­na wskoczyła już do pier­wszej ósem­ki, jed­nak poziom gry do tej pory był poniżej oczeki­wań. Od miesią­ca kadrę Kole­jorza prowadzi tren­er Maciej Sko­rża i coś w “Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wie” ruszyło.

Sytu­ac­ja kadrowa przed Bełcha­towem nie jest jed­nak łat­wa. Szkole­niowiec Lecha nie ma żad­nego nom­i­nal­nego napast­ni­ka. Wyda­je się, iż z przo­du będzie musi­ał wys­tąpić Dar­iusz Formel­la, który obec­nie jest w niezłej dyspozycji.

GKS Bełchatów pla­sował się po 10. kole­jkach na drugiej pozy­cji, ustępu­jąc jedynie warsza­wskiej Legii. Są najlep­szym zespołem w lidze, jeśli chodzi o liczbę stra­conych bramek — mają ich cztery. Dla  porów­na­nia Zaw­isza ma 28. Co ciekawe, beni­aminek ostat­ni raz prze­grał z Lechem 16 lat temu! Gospo­darze będę chcieli przeła­mać złą passę, zaś goś­cie ją podtrzymać.

Dla Bar­tosza Ślusarskiego będzie to powrót na sta­dion, na którym przeżył wspani­ałe emoc­je. W Lechu przeżył on swój najlep­szy sezon w Ekstraklasie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.