06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.16min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Górnik: Wygraną zapewnić sobie fotel lidera

Lech-Górnik: Wygraną zapewnić sobie fotel lidera

Już dziś o 15:30 Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie Górni­ka Łęcz­na. Spotkanie odbędzie się w ramach 26. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Kole­jorz wciąż utrzy­mu­je zwycięską passę. Swój ostat­ni ligowy poje­dynek wygrał w Gdyni z miejs­cową Arką 4:1 tracąc pier­wszą bramkę w tym roku. Obec­nie ma na kon­cie 47 punk­tów, o dwa mniej od zaj­mu­jącej pier­wsze miejsce w tabeli Jagiel­loni. Jeśli Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa wygra dzisiejsze spotkanie zostanie nowym lid­erem Lot­to Ekstraklasy.

Zespół prowad­zony przez dobrze znanego w Poz­na­niu tren­era Fran­cisz­ka Smudę zamy­ka tabelę. Piłkarze Górni­ka Łęcz­na zremisowali w min­ionej kole­jce z Pogo­nią Szczecin 2:2 i mają na swoim kon­cie zaled­wie 22. ocz­ka. – Anal­i­zowal­iśmy ostat­nie trzy mecze Górni­ka. Z Pogo­nią i Koroną zagrali bard­zo dobrze, a zgar­nęli tylko jeden punkt. Anal­izu­je­my każdy mecz następ­nego rywala. Wiemy, że gramy prze­ci­wko drużynie, która pokazu­je dobre zaan­gażowanie i ofen­sy­wę. – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji obroń­ca Lecha, Jan Bednarek.

Patrząc na tabelę oraz statysty­ki w dzisiejszym poje­dynku zde­cy­dowanym fawory­tem są podopieczni Nena­da Bjel­i­cy. — Jesteśmy zawsze fawory­tem, jak gramy z Arką, Lechią czy też Górnikiem. Nie mamy prob­lemów z tą rolą. Jak na meczu zro­bimy wszys­tko, co trenu­je­my, to może­my wygrać z każdym. – pod­sumował szkoleniowiec.

Spotkanie z Górnikiem odbędzie się w dniu 95. urodzin poz­nańskiego klubu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.