01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.18min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Górnik: Wygraną zapewnić sobie fotel lidera

Lech-Górnik: Wygraną zapewnić sobie fotel lidera

Już dziś o 15:30 Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie Górni­ka Łęcz­na. Spotkanie odbędzie się w ramach 26. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Kole­jorz wciąż utrzy­mu­je zwycięską passę. Swój ostat­ni ligowy poje­dynek wygrał w Gdyni z miejs­cową Arką 4:1 tracąc pier­wszą bramkę w tym roku. Obec­nie ma na kon­cie 47 punk­tów, o dwa mniej od zaj­mu­jącej pier­wsze miejsce w tabeli Jagiel­loni. Jeśli Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa wygra dzisiejsze spotkanie zostanie nowym lid­erem Lot­to Ekstraklasy.

Zespół prowad­zony przez dobrze znanego w Poz­na­niu tren­era Fran­cisz­ka Smudę zamy­ka tabelę. Piłkarze Górni­ka Łęcz­na zremisowali w min­ionej kole­jce z Pogo­nią Szczecin 2:2 i mają na swoim kon­cie zaled­wie 22. ocz­ka. – Anal­i­zowal­iśmy ostat­nie trzy mecze Górni­ka. Z Pogo­nią i Koroną zagrali bard­zo dobrze, a zgar­nęli tylko jeden punkt. Anal­izu­je­my każdy mecz następ­nego rywala. Wiemy, że gramy prze­ci­wko drużynie, która pokazu­je dobre zaan­gażowanie i ofen­sy­wę. – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji obroń­ca Lecha, Jan Bednarek.

Patrząc na tabelę oraz statysty­ki w dzisiejszym poje­dynku zde­cy­dowanym fawory­tem są podopieczni Nena­da Bjel­i­cy. — Jesteśmy zawsze fawory­tem, jak gramy z Arką, Lechią czy też Górnikiem. Nie mamy prob­lemów z tą rolą. Jak na meczu zro­bimy wszys­tko, co trenu­je­my, to może­my wygrać z każdym. – pod­sumował szkoleniowiec.

Spotkanie z Górnikiem odbędzie się w dniu 95. urodzin poz­nańskiego klubu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.