Lech-Hapoel: Nieskuteczna gra Kolejorza

ekstraklasaLech Poz­nań prze­grał w sparingowym spotka­niu z Hapoelem Tel Awiw 0:1. Bramkę na wagę zwycięst­wa zdobył Itay Shecheter.

Początkowe min­u­ty spotka­nia nie były emocjonu­jące dla licznej pub­licznoś­ci, która zgro­madz­iła się we Wronkach. W 5. min­u­cie meczu Shetch­er przedarł się prawa stroną, ide­al­nie wyłożył fut­bolówkę do Gor­da­nia, jed­nak jego uderze­nie zostało zablokowane przez podopiecznych Mar­iusza Rumaka.

Odpowiedź Lecha była naty­ch­mi­as­towa. Umiejęt­noś­ci bramkarskie Daniela Amosa chci­ał sprawdz­ić Kasper Hamalainen, jed­nak uderze­nie z dys­tan­su Fina było niecelne. W 9. min­u­cie spotka­nia bard­zo dobrą akcję roze­grali Teodor­czyk i Hamalainen. Fin otrzy­mał dobre podanie od reprezen­tan­ta Pol­s­ki, jed­nak został skutecznie pow­strzy­many przez obrońców Hapoelu. W 18. min­u­cie Shetch­er strza­łem z dys­tan­su chci­ał zagroz­ić bram­ce Kotorowskiego, jed­nak golkiper Kole­jorza stał na posterunku.

Od około 20. min­u­ty to Lech Poz­nań kon­trolował grę i naciskał Hapoel. W 22. min­u­cie spotka­nia rzut wol­ny roze­grali między sobą Hamalainen oraz Lovrenc­sics. Następ­nie pił­ka trafiła do Dar­iusza Formel­li, którego jed­nak uprzedzili obroń­cy i wybili fut­bolówkę na rzut rożny. Dwie min­u­ty później ponown­ie młodz­i­ut­ki lechi­ta pokazał się z bard­zo dobrej strony. Płasko zagrał do Teodor­czy­ka, który wys­taw­ił piłkę do Hamalaine­na, jed­nak uderze­nie Fina przeszło nad poprzeczką.

W 31. min­u­cie przy­pom­nieli o sobie goś­cie. Z lewej strony potężnie uderzał Safouri, Kotorows­ki po drodze trą­cił piłkę, która zmierza­ła pros­to do bram­ki, jed­nak tuż przed lin­ią bramkową wybronił ją Arboleda.

W 44. min­u­cie, po okre­sie spoko­jnej gry, prze­budzili się lechi­ci. Lovrenc­sics wyłożył piłkę do Formel­li, który jed­nak nie zdążył dojść do poda­nia. Fut­bolówka trafiła jed­nak do Teodor­czy­ka, który uderzał moc­no, ale niecel­nie. Kon­tra Hapoelu była naty­ch­mi­as­towa. Shetch­er zagry­wał do Damariego, który uderzył tuż obok słup­ka bram­ki Kotorowskiego.

Dru­ga połowa była bard­zo spoko­j­na w wyko­na­niu obu zespołów. W 55. min­u­cie Teodor­czyk poda­je do niepi­lon­wanego Lovrenc­sic­sa, który jed­nak uderza zbyt słabo, by zagroz­ić bram­ce Amosa. Cztery min­u­ty później goś­cie objęli prowadze­nie. Orel pre­cyzyjnie wrzu­cił fut­bolówkę w pole karne, a gola głową uderzył Shetcher.

W drugiej połowie na boisku brakowało akcji po stron­ie obu klubów. Dopiero w 85. min­u­cie prze­budzili się lechi­ci. Teodor­czyk odd­ał cel­ny strzał, lecz nie spraw­ił on żad­nych prob­lemów bramkar­zowi Hapoelu. Lechi­ci nie znaleźli recep­ty na Izre­al­czyków i wynik spotka­nia nie uległ już zmianie.

Lech Poz­nań — Hapoel Tel Awiw 0:1 (0:0)
Bram­ki: 0:1 Shechter (58)
Żółte kart­ki: Drygas
Czer­wone kartki: -

LECH: Kotorows­ki — Możdżeń (66. Siwek), Arbole­da (66. Bednarek), Kamińs­ki (66. Trał­ka), Wołąkiewicz (66. Witt) — Trał­ka (46. Dry­gas), Drew­ni­ak (66. Zgar­da)- Lovrenc­sics (66. Chromińs­ki), Hamalainen (46. Ubi­parip), Formel­la – Teodorczyk

HAPOEL: Amos (75. Tal­ias) — Harush (46. Ante­bi), Col­in (66. Itzhak), Ilić (80. Mal­ka), Orel — Sasha (75. Lax), Gerzi­ci­ch (68. Mas­si­ka) — Safouri  (61. Abut­bul), Gor­dana (62. Fadi­da), Damari (66. Toa­ma)- Shechter

 

 

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress