27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.28min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech inwestuje w podróż i awans do kolejnej rundy

Ostate­cznie czarterem Lech Poz­nań wyle­ci do Kazach­stanu, gdzie w czwartek zagra rewanżowe spotkanie z Żety­su Tałdyko­r­gan. Początkowo zas­tanaw­iano się nad lotem rej­sowym. „Kole­jorz” wylą­du­je w Ałma­cie, skąd auto­busem prze­trans­portu­je się do Tałdykorganu.

- Na miejsce dojedziemy auto­busem z Ałmaty. Nie może­my lądować, bo nie wiemy jak wyglą­da lot­nisku, próbowal­iśmy się skon­tak­tować z kimś, ale nie udało się, a nie mieliśmy cza­su na pod­ję­cie decyzji – tłu­maczy decyzję Mar­iusz Rumak.

Pojaw­iła się jed­nak infor­ma­c­ja, że lot­nisko w Tałdyko­r­ganie jest nowoczesne, co sprawdzał kierown­ik zespołu, Dar­iusz Motała. - Przekaza­l­iśmy tę sug­estię nasze­mu prze­woźnikowi, nawet czterokrot­nie. Otrzy­mu­je­my cały czas tę samą infor­ma­cję zwrot­ną, że lądowanie w Tałdyko­r­ganie nie wchodzi w grę, chy­ba że wylą­du­je­my najpierw w Ałmaty i weźmiemy naw­iga­to­ra. To bard­zo skom­p­likowana oper­ac­ja – mówi kierown­ik. -  W tej sytu­acji postanow­iliśmy pojechać luk­su­sowym i kli­maty­zowanym autokarem- doda­je.

Zad­owolony  decyzji o wyborze czarteru jest tren­er Lecha. Taka podróż jest na pewno mniej męczą­ca i stre­su­ją­ca od podróży samolotem rej­sowym. Klub miał taką możli­wość ponieważ do Ałmaty lata­ją samolo­tu z Kijowa oraz Pra­gi. Na podob­ne rozwiązanie zde­cy­dowało się Żety­su. Ich podróż trwała pon­ad 18 godzin.

- Chwała zarzą­dowi, że zde­cy­dował się na takie rozwiązanie, bo to są potężne kosz­ty. Wszys­tkie czyn­ni­ki, które powin­ny być zapewnione będą zapewnione Nie jesteś jesteśmy krezusem, inwes­t­u­je­my, więc zakładamy, że będziemy grali dalej. Od strony orga­ni­za­cyjnej wszys­tkie moje sug­estie zostały spełnione, z czego jestem zad­owolony – pod­sumowu­je opiekun „Kole­jorza”.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.