03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.20min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech — Lechia: Bezbramkowy remis i Kolejorz nadal musi walczyć o europejskie puchary

Lech — Lechia: Bezbramkowy remis i Kolejorz nadal musi walczyć o europejskie puchary

W 35. kole­jce Lot­to Ekstrak­lasy Kole­jorz mierzył się na włas­nym boisku z Lechią Gdańsk. Mecz ten zakończył się bezbramkowym remisem, co oznacza, że lechi­ci nadal muszą wal­czyć o pra­wo wys­tępów w europe­js­kich pucharach w przyszłym sezonie.

Pier­wsze min­u­ty tego poje­dynku prze­b­ie­gały spoko­jnie. Żad­na z ekip nie for­sowała zbyt­nio tem­pa. Goś­cie pier­wszą dogod­ną sytu­ację stworzyli sobie w 15. min­u­cie spotka­nia, gdy to z wolej uderzał Mar­co Paixao. Jego strzał prz­ele­ci­ał jed­nak wysoko nad poprzeczką. W odpowiedzi chwilę później szczęś­cia probowali lechi­ci — w dobrej sytu­acji w polu karnym lechistów odnalazł się Maciej Gajos lecz nieczys­to trafił w piłkę. Kole­jną doskon­ałą okazję do wyprowadze­nie Lecha na prowadze­nie miał Radosław Majew­s­ki. Jego uderze­nie w środek bram­ki zostało wybro­nione przez Dusana Kuci­a­ka. Pomi­mo dolic­zonych dwóch min­ut wynik nie uległ zmi­an­ie i pier­wsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Do drugiej częś­ci spotka­nia obie ekipy przys­tąpiły bez zmi­an per­son­al­nych w składzie. Podob­nie jak na początku tego meczu — żad­na z drużyn nie potrafiła prze­jąć inic­jaty­wy i zagroz­ić rywalowi. Lechi stworzyła sobie dogod­ną okazję po rzu­cie rożnym. Z odległoś­ci kilku metrów strze­lał Mario Mal­o­ca, ale jego uderze­nie zostało wyblokowane przez lechitów. Kole­jorz spraw­ił sobie doskon­ałą okazję w 75. min­u­cie. Prawym skrzy­dłem rajd przeprowadz­ił Daw­id Kow­nac­ki, po czym dograł w pole karne do dobrze ustaw­ionego Gajosa. Ten jed­nak w ide­al­nej sytu­acji przeniósł piłkę nad poprzeczką. W końców­ce spotka­nia nikt nie stworzył żad­nej dogod­nej sytu­acji do strze­le­nia gola i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Lech Poz­nań — Lechia Gdańsk  :  (0:0)

Bram­ki: -

Żółte kart­ki: 13. Kostevych — 88. Peszko, 90. Mak

Lech Poz­nań: Put­nocky — Kędzio­ra, Bednarek, Wilusz, Kostevych — Trał­ka, Gajos — Makuszews­ki, Majew­s­ki, Radut (71. Jevtić)- Robak (71. Kownacki)

Lechia Gdańsk: Kuci­ak — Nunes, Vito­ria, Mal­o­ca, Wawrzy­ni­ak (29. Sto­lars­ki)- Bory­siuk — Peszko, Krasić (76. Kuświk), Slavchev (71. Mak), Wol­s­ki — Paixao M.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.