02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.44min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech ma problem. Nie umie odrabiać strat

W tym sezonie Lech Poz­nań prze­grał trzy spotka­nia. We wszys­t­kich w żaden sposób nie umi­ał prze­ci­w­staw­ić się swo­je­mu prze­ci­wnikowi. Podopieczni Mar­iusza Ruma­ka, gdy już tracą bramkę jako pier­wsi nie wygrywają.

Sytu­ac­ja, w której „Kole­jorz” traci gola jako pier­wszy w tym sezonie zdarzyła się w meczach z Chaz­arem Lenko­ran, AIK Sol­na, Olimpią Grudz­iądz, Lechią Gdańsk oraz Jagiel­lonią Białys­tok. Tylko w przy­pad­kach meczów z Chaz­arem Lenko­ran i Olimpią Grudz­iądz po stra­cie bram­ki potrafili odpowiedzieć swoim trafie­niem. W Lidze Europy zremisowali, a w Pucharze Pol­s­ki, choć doprowadzili do wyrów­na­nia, ostate­cznie przegrali.

Podopieczni Mar­iusza Ruma­ka w roz­gry­wkach ligowych nie tracą wiele bramek. Jed­nak gdy już to się dzieje, to bard­zo częs­to są to gole, które wpły­wa­ją na ostate­czny wynik spotka­nia. Jedynym wyjątkiem jest mecz z Polonią Warsza­wa, która choć trafiła gola wyrównu­jącego, to musi­ała na Kon­wik­torskiej uznać wyżs­zość gości.

W pozostałych trzech meczach Lechi­ci zdobyli tylko jeden punkt, gdy na włas­nym boisku zremisowali 1:1 z Pogo­nią Szczecin. Mecze z Lechią i Jagiel­lonią zakończyły się zasłużony­mi zwycięst­wa­mi rywali. Oba te mecze zakończyły się wygrany­mi 2:0.

Jed­nak prob­lem z odra­bi­an­iem strat nie jest tem­atem świeżym. Z nim Lech mierzył się również w poprzed­nim sezonie. Tylko w jed­nym z sześ­ciu meczów, w których „Kole­jorz” stracił gola jako pier­wszy, zdobył punk­ty. W spotka­niu w Kiel­cach, które Korona do prz­er­wy prowadz­iła 2:0. Ostate­cznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.