01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech ma problem z treningami

W związku z orga­ni­za­cją Red Bull X‑Fighters w Poz­na­niu piłkarze Lecha nie mogą roz­gry­wać spotkań ligowych na swoim sta­dion­ie do początku wrześ­nia, ale mają również sporo prob­le­my z treninga­mi. W ostat­nich dni­ach sztab szkole­niowy przeprowadzał zaję­cia w kilku miejs­cach i jak zgod­nie pod­kreśla­ją jego członkowie — nie jest to sytu­ac­ja komfortowa.

Szczególne obawy związane z tym fak­tem ma Jose Mari Bakero, lecz otwar­cie mówi, że nie może to być dla zespołu wymówka. - Ten stan mi się nie podo­ba. Trze­ba to zaak­cep­tować, nie może­my szukać wymówek, choć im szy­b­ciej uda się rozwiązać ten prob­lem, tym lep­iej - pod­kreśla trener.

Dzisi­aj zespół trenował w Komornikach, a wcześniej jeźdz­ił do Wronek. Takie podróże są czasochłonne, ale to nie jedyne zmartwie­nie sztabu szkole­niowego. — Dro­ga do Wronek zaj­mu­je trochę cza­su, musimy zatrzymy­wać się i czekać na światłach, a także pod­czas różnych remon­tów i objazdów. Martwię się też, żeby nic po drodze nam się nie stało - tłu­maczy Jose Mari Bakero.

Jego zdaniem warun­ki do odby­wa­nia zajęć we Wronkach są bard­zo dobre i to jed­na z nielicznych zalet związanych z brakiem miejs­ca do trenowa­nia w Poz­na­niu. - We Wronkach są bard­zo dobre warun­ki do trenowa­nia, a także posił­ki, ale najlepiej dla zawod­ników było­by dobrze, gdy­byśmy mieli kom­fort pra­cy bliżej. Klub stara się robić, co może, żeby sobie poradz­ić, jed­nak musimy robić to z dnia na dzień - przyz­na­je szkoleniowiec.

Jutro rano piłkarze Lecha wyjeżdża­ją do Lubi­na, gdzie po połud­niu odbędą zaję­cia. Po powro­cie jed­nak nadal Lechi­ci będą mieli prob­lem. Na sobotę zaplanowane jest roz­b­ie­ganie w Komornikach, w niedzielę mają dzień wol­ny. Sytu­ac­ja uleg­nie jed­nak popraw­ie dopiero po zakończe­niu prac związanych z orga­ni­za­cją zawodów motocrossowych.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.