02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.34min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech musi utrzymać formę przez pół roku. Da się?

Dłu­gi okres przy­go­towań do nowego sezonu, mimo roz­gry­wa­nia w jego trak­cie meczów o stawkę, powodu­je, że sztab szkole­niowy musi drużynę przez pół roku utrzy­mać w jak najwyżej formie. Czy jest to możliwe?

- Budu­je­my zespół i grę drużyny nie na kole­jny mecz. Tak nie osiąg­nie się żad­nych efek­tów swo­jej pra­cy. Te mecze są pośred­ni­mi kroka­mi naszej pra­cy. Celem jest przy­go­towanie zespołu na rundę jesi­en­ną — zauważa szkole­niowiec. — Wyda­je mi się, że trenu­je­my moc­no, ale po ro, żeby Lecha grał dobrze do koń­ca roku - dodaje.

Czy zatem jest możli­we utrzy­manie wysok­iej dys­pozy­cji przez całą rundę jesi­en­ną? - Zawsze spotkamy się ze spad­ka­mi formy - mówi Mar­iusz Rumak. — Sztuką i zadaniem tren­era jest takie przy­go­towanie drużyny i pra­ca z nią, aby były to jak najniższe zniż­ki. Chce­my mimo słab­szej formy, bo z taką na pewno się spotkamy, wygry­wać mecze. Kto zna się na teorii tren­ingów, wie że utrzy­manie formy w dłuższym okre­sie cza­su jest bard­zo trudne — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.