Lech nadal w grze o puchary

Korzystne wyni­ki w roz­gry­wkach ligowych spowodowały, że choć jeszcze nie dawno skreślało się Lecha w walce o europe­jskie puchary, te dzisi­aj nie są wcale niemożli­we. Co więcej ter­mi­narz tego zespołu na fin­iszu roz­gry­wek pozwala mu nie oglą­dać się na rywali. Tylko od Lecha bowiem zależy to czy jesienią zagra w pucharach.

- Nie obser­wu­je tabeli, tego co w niej się dzieje – przyz­na­je Mar­iusz Rumak. — Te wyni­ki nie są najważniejsze, kon­cen­tru­je­my się na meczu z Koroną. Na tym, co zależy tylko i wyłącznie od nas — dodaje.

Szkole­niowiec Poz­na­ni­aków jest zda­nia, że nie ma wpły­wu na wyni­ki swoich bezpośred­nich prze­ci­wników w walce o Ligę Europy i rezul­taty ich spotkań, choć obser­wu­je, nie zawraca­ją mu głowy. — Nie może­my się prze­j­mować tym na co nie mamy wpły­wu. Jeśli coś może absorbować moją uwagę to rzecz, którą mogę zmienić. A resztę? Resztę zostaw­iam losowi — zaz­nacza tren­er Lecha.

Mar­iusza Ruma­ka intere­su­ją tylko i wyłącznie zwycięst­wa jego drużyny, choć pod­kreśla, że brak trzech punk­tów w poniedzi­ałkowym star­ciu, nie przekreśla szans jego zespołu na awans do europe­js­kich pucharów. — W tydzień nasza sytu­ac­ja zmieniła się jak w kale­j­doskopie. Jed­nak jeśli chce­my zagrać w pucharach to powin­niśmy wygrać — uważa.

W poniedzi­ałek Lech Poz­nań zagra z Koroną Kielce.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress