Lech nie realizuje założeń

lechiciLech na początku sezonu ma sporo pra­cy i nie chodzi tylko i liczbę roze­granych meczów. Sztab szkole­niowy musi pra­cow­ać z zawod­nika­mi przede wszys­tkim nad sposobem roz­gry­wa­nia akcji, bo ten ele­ment gry szczegól­nie zawodzi.

- W meczu z Ruchem zaw­iodło wyjś­cie z wysok­iego pressin­gu. Z Cra­cov­ią zagral­iśmy za wol­no, byliśmy dłu­go przy piłce, nie szukaliśmy szy­bkiej i kom­bi­na­cyjnej gry. Trze­ba mieć trochę polo­tu w grze. To nie jest tak, że oni nie potrafią tego grać, bo wios­ną to widzieliśmy. Pewnie to kwes­t­ia blokady — przyz­nał tren­er Rumak.

Zdaniem szkole­niow­ca Lecha prob­le­mem jest też defen­sy­wa. — Od niej trze­ba zacząć, bo co mecz tracimy bramkę — zauważa Rumak. — Naszą siłą było to, że gramy na zero z tyłu. Trze­ba więcej spoko­ju — dodaje.

Zaz­nacza on, że założe­nia doty­czące gry Lecha są znacznie inne. — W ostat­nim meczu gral­iśmy małą grę przed polem karnym, zawężal­iśmy grę, a mieliśmy grać skrzy­dłem i szukać dośrod­kowań — pod­kreśla szkoleniowiec.

 

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress