Lech nie szuka następcy Rudneva

- Ciężko będzie zastąpić zawod­ni­ka, który strzelił połowę bramek dla zespołu. Ten wynik chcielibyśmy podzielić na wielu piłkarzy. O miejsce napast­ni­ka rywal­i­zować będą Bartek Ślusars­ki i Vojo Ubi­parip – przyz­na­je Mar­iusz Rumak.

Tren­er Lecha zdradz­ił, że „Kole­jorz” nie zamierza szukać piłkarza na pozy­cję napast­ni­ka. – Ta dwój­ka co zosta­je powin­na dostać swo­ją szan­sę. To bard­zo dobrzy zawod­ni­cy – oce­nia szkoleniowiec.

W jego opinii rywal­iza­c­ja pomiędzy tą dwójką przyniesie Lechowi korzyś­ci. – Mam nadzieję, że ich wal­ka o miejsce w składzie pod­niesie ich poziom sportowy. Ter­az też będziemy grali nieco inaczej. Wios­ną gral­iśmy bardziej bezpośred­nio, ter­az na sta­dion­ie jest podob­no ład­na trawa. Będziemy chcieli to wyko­rzys­tać – zaz­nacza Mar­iusz Rumak.

Nie martwi się on o brak skutecznoś­ci, z którym „Kole­jorz” borykał się w min­ionym sezonie. Opiekun Lech zauważa także, że nie tylko napast­nik może strze­lać bram­ki. – W drużynie aktu­al­nego Mis­trza Pol­s­ki obroń­ca strzelił sześć bramek. Oczy­wiś­cie powin­na być pew­na hier­ar­chia, my ją mamy, ale jeśli będziemy widzieli, że mamy z tym prob­lem będziemy musieli go jakoś rozwiązać. Ter­az szukamy jed­nak innych zawod­ników – kończy trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress