01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.32min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech nie zwraca uwagi na zawodników rywala, ale…

kaminski marcinOd pon­ad roku sztab szkole­niowy wprowadz­ił pewną zmi­anę związaną z przy­go­towa­ni­a­mi i odprawa­mi przed­mec­zowy­mi. - Każde­mu z zawod­ników na indy­wid­u­al­nej roz­mowie przed­staw­iamy zawod­ników, z który­mi może on się spotkać na boisku — tłu­maczy Mar­iusz Rumak

Piłkarz na takich roz­mowach otrzy­mu­ją infor­ma­c­je na tem­at zawod­ników, prze­ci­wko którym gra­ją. Lewe­mu obroń­cy anal­i­tyk Lecha przy­go­towu­je pro­fil prawego skrzy­dłowego rywala, środ­kowych pomoc­ników oraz obroń­cy. Tych graczy, którzy będą oper­owali piłką w okol­i­cy stre­fy na boisku, w której wys­tępu­je lewy defensor.

- Nie sku­pi­amy się na jed­nym zawod­niku w anal­izie dla zespołu. Pokazu­je­my indy­wid­u­al­nie takie pro­file, gdzie zwracamy uwagę na typowe zagra­nia i sposób gry - zaz­nacza tren­er Lecha.

Jego zdaniem w pol­skiej lidze nie ma zawod­ników, których trze­ba kryć szczegól­nie. — Ewen­tu­alne potra­janie lub pod­wa­janie pozy­cji wyni­ka z gry na szyb­szego zawod­ni­ka, które­mu nie pozwalamy się rozpędzać. To są detale. Nigdy jed­nak nie ustaw­iamy dwóch piłkarzy na jed­nego rywala, który jest szczegól­nie groźny. To się nie zmieni — pod­kreśla Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.