Lech pewnie wygrywa z Amkarem

Lech pewnie wygrywa z Amkarem

Lech Poz­nań roze­grał trze­ci mecz sparingowy pod­czas obec­nego zgrupowa­nia w Belek. Mecz z rosyjskim Amkarem Perm zakończył się zwycięsko po trafieni­ach Hol­mana z rzu­tu karnego i Formel­li. Lech ostat­nie min­u­ty kończył w prze­wadze jed­nego zawodnika.

Na początku spotka­nia domin­u­jącą drużyną była Amkar Perm, która częś­ciej utrzymy­wała się przy piłce, jed­nak to Lech objął prowadzenie.

W 19. min­u­cie w polu karnym faulowany był Sada­jew. „Jede­nastkę” wyko­rzys­tał David Hol­man uderza­jąc piłkę pod poprzeczkę.

Pomi­mo nasi­la­ją­cych się ataków rosyjskiej drużyny, Kole­jor­zowi w 39. min­u­cie udało się wywal­czyć kole­jny rzut karny, jed­nak tym razem Hol­man trafił tylko w poprzeczkę.

Kole­jorz w drugiej połowie zaczął mieć więcej dogod­niejszych sytu­acji do zdoby­cia bram­ki. W 53. min­u­cie Zaur Sada­jew w indy­wid­u­al­nej akcji wpadł w pole karne, po czym podał do osamot­nionego Formel­li, ten z pier­wszej pił­ki wpakował piłkę do bramki.

Amkar Perm przez pozostałą część spotka­nia miał więk­sze posi­adanie pił­ki, lecz nie stwarzał sobie sytu­acji, które mogły­by zagroz­ić bram­ce Kotorowskiego.

Po meczu zespoły umówiły się na ser­ię rzutów karnych, która będzie wykony­wana nieza­leżnie od wyniku. Ros­janie wygrali ją 6:5.

LECH POZNAŃ 2:0 AMKAR PERM

Bram­ki: 19′ Hol­man, 53′ Sadajew

Gos­tom­s­ki (46. Kotorows­ki) — Dou­glas, Kadar, Bednarek, Cer­nomordi­js (70. Kamińs­ki) – Sanoc­ki (70. Pawłows­ki), Drew­ni­ak, Ser­afin (60. Gawron), Hol­man, Formel­la (70. Kow­nac­ki) — Sadajew

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress