06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.39min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Piast: Czas na ligowe zwycięstwo!

Lech-Piast: Czas na ligowe zwycięstwo!

Już dziś, o 18:00 Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie Piast Gli­wice. Spotkanie zostanie roze­grane w ramach 3. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Podopieczni Dar­iusza Wdow­czy­ka zna­j­du­ją się aktu­al­nie na 13. miejs­cu w ligowej tabeli, mając na swoim kon­cie jeden punkt, który zdobyli na inau­gu­rację sezonu z Cra­cov­ią. W min­ionej kole­jce zespół z Gli­wic uległ Pogo­ni Szczecin 1:2.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy również mają na swoim kon­cie tylko jeden punkt zdoby­ty na inau­gu­rację sezonu z Sandecją Nowy Sącz na INEA Sta­dion­ie. W poprzed­niej kole­jce poz­na­ni­a­cy prze­grali w Płocku z miejs­cową Wisłą 0:1.

Zawod­ni­cy z Gli­wic mieli więcej cza­su na przy­go­towanie się do dzisiejszego meczu, bowiem lechi­ci w czwartek roze­grali jeszcze mecz w Utrech­cie w elim­i­nac­jach do Ligi Europy. – Piast będzie niebez­pieczny, mieli cały tydzień na przy­go­towa­nia. To jed­nak nie jest nasze ali­bi i chce­my grać o trzy punk­ty. Przed treningiem anal­i­zowal­iśmy prze­ci­wni­ka. Wiemy, że kluc­zowe będzie to jak my zagramy. Jeśli zagramy dobrze i efek­ty­wnie to zwyciężymy. – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji szkole­niowiec poz­nańskiej Lokomotywy.

Tren­er Nenad Bjel­i­ca nie ma do dys­pozy­cji wszys­t­kich zawod­ników z kadry na ten mecz. – De Mar­co jeszcze nie jest gotowy, ale każdego dnia jest coraz bliżej powro­tu. Barkroth może być do dys­pozy­cji w niedzielę, ale poczeka­jmy do jutrze­jszego treningu. Poza tym nie zagra Darko z powodu kon­tuzji i Tet­teh z powodu zaw­ieszenia. Vujadi­nović jest zmęc­zony, bo to było jego pier­wsze spotkanie, a Lasse ma prob­lem mięśniowy. – wymienia szkole­niowiec.

W drużynie Pias­ta Gli­wice nie zobaczymy Ger­ar­da Badii, który zma­ga się z kon­tuzją kolana.

Arbi­trem dzisiejszego spotka­nia będzie Daniel Stefański.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.