07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.59min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Piast: Lepszej okazji do przełamania nie będzie

Lech-Piast: Lepszej okazji do przełamania nie będzie

W ramach 24. kole­j­ki T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym boisku Piast Gli­wice. W poprzed­niej rundzie lechi­ci wygrali 2:0.

Po bla­mażu w Szczecinie podopieczni tren­era Mar­iusza Ruma­ka muszą szy­bko się pod­nieść. Kibice oczeku­ją dobrych wyników. Jesienią spotkanie z Piastem było przeło­mowe dla Kole­jorza, do bram­ki “Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy” przedarł się Maciej Gostomski.

Poz­na­ni­a­cy spadli na piąte miejsce w tabeli i jak na drużynę chcącą zdobyć w tym roku tytuł mis­trza Pol­s­ki nie zaprezen­towali się w Szczecinie przyz­woicie. Nie ma jed­nak wąt­pli­woś­ci, że to Kole­jorz jest fawory­tem w sobot­nim spotkaniu.

Piast na wyjaz­dach spisu­je się w kratkę. Choć na swoim kon­cie mają trzy wygrane na innych sta­dionach, to jed­nak gli­wiczanie potrafili prze­grać aż 0:6 z Zaw­iszą. Goś­cie pla­su­ją się na 11. pozy­cji w tabeli z dorobkiem 28 punktów.

W sobotę w niebiesko-białych barwach na pewno nie zagra­ją Jas­min Burić, Vojo Ubi­parip oraz Keb­ba Ceesay, a także pauzu­ją­cy za kart­ki kap­i­tan Kole­jorza, Hubert Wołąkiewicz. Przed poz­nańską pub­licznoś­cią nie miał okazji zaprezen­tować się jeszcze Paulus Ara­ju­uri i wszys­tko wskazu­je na to, że na debi­ut przy uli­cy Buł­garskiej będzie musi­ał jeszcze poczekać.

Tren­er Marcin Brosz nie ma do dys­pozy­cji trój­ki piłkarzy: Car­losa Mar­tineza, Jana Pola­ka oraz Mateusza Matrasa.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30 na Inea Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.