07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.19min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Pils razem z Lechem

- Związu­je­my się z part­nerem god­nym, ważnym i dużym — powiedzi­ał na kon­fer­encji pra­sowej przed­staw­ia­jącej nowego spon­so­ra Lecha Poz­nań, Arka­diusz Kasprzak, wiceprezes klubu. Logo nowego spon­so­ra kat­e­gorii pre­mi­um zna­jdzie się po prawej stron­ie spo­denek zawod­ników tylko pod­czas meczów ligowych. Umowa będzie obow­iązy­wać przez trzy lata.

- Planu­je­my stworze­nie sze­rok­iego wach­larza usług na rzecz nowego spon­so­ra. Moż­na się spodziewać wielu ele­men­tów wiz­erunk­owych, pub­lic rela­tions, które będziemy wza­jem­nie tworzyli. Chce­my, żeby była to współpra­ca efek­tow­na i efek­ty­w­na — powiedzi­ał wiceprezes Lecha.

- Bard­zo się cieszymy z tej współpra­cy. Mar­ka stara się wspier­ać Wielkopol­skę, to z czego jesteśmy dum­ni i co jest najbliższe nasze­mu ser­cu. Nat­u­ral­nym krok­iem jest współpra­ca z Lechem. Będziemy starać się, żeby ta współpra­ca nie zakończyła się na spon­soringu. Chce­my dać coś więcej – powiedzi­ał Maciej Der­da, dyrek­tor Mar­ki Lech.

Za czwartą try­buną pow­stanie stre­fa kibi­ca. — Wspól­nie z klubem chce­my stworzyć przestrzeń, gdzie będziemy wspól­nie cieszyć się wynika­mi Lecha. To miejs­ca ma żyć nie tylko w dni mec­zowe, ale przez okrągły rok. Do doskon­ałe miejsce, żeby obe­jrzeć mecze wyjaz­dowe Lecha - zaz­naczył Robert Wol­ny, dyrek­tor sprzedaży Regionu Zachod­nie Kom­panii Piwowarskiej S.A.

Na stre­fie kibice będą mogli wyp­ić piwa 3,5 % Lech i Tyskie oraz piwo Lech Free oraz Lech Shandy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.