31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.39min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech pod wodzą Skorży szybko strzela, ale traci dużo punktów

Lech pod wodzą Skorży szybko strzela, ale traci dużo punktów

Szy­bko zdoby­wane przez Lecha bram­ki to już niemal jego dom­e­na. Pod wodzą Macie­ja Sko­rży “Kole­jorz” na dziewięć roze­granych meczów w pier­wszych dwudzi­es­tu min­u­tach zespół Lecha prowadze­nie obe­j­mował pięć razy. Nie zawsze przekładało się to jed­nak na wygrane. Częś­ciej Poz­na­ni­a­cy punk­ty gubili.

Szy­bkie strze­lanie Lech prowad­zony przez Sko­rżę rozpoczął już w drugim meczu. Prze­ci­wko Zaw­iszy gola już w 12. min­u­cie zdobył Sada­jew. Tam­to spotkanie “Kole­jorz” wygrał, choć po pier­wszej połowie był remis 2:2. Podob­nie było, gdy gola już w 7. sekundzie Sada­jew zdobył prze­ci­wko Jagiel­lonii w meczu pucharowym. Wtedy po pier­wszych 45 min­u­tach “Kole­jorz” również remisował 2:2. Po 90 min­u­tach był taki sam wynik i dopiero dogry­wka wyłoniła zwycięzcę (dlat­ego za ten mecz zal­icza­my remis).

Niepowodze­niem zakończyły się też spotka­nia prze­ci­wko Koronie i Śląskowi. W tym pier­wszym Hamalainen otworzył wynik spotka­nia już w 5. min­u­cie, a Lech wygraną stracił dopiero w dolic­zonym cza­sie gry. Prze­ci­wko Śląskowi bramkę na 1:0 udało się zdobyć już w 2. min­u­cie, ale ostate­cznie mecz zakończył się podzi­ałem punk­tów. Spotkanie z Zaw­iszą Byd­goszcz nie jest jedynym, w którym “Kole­jor­zowi” udało się zwyciężyć, mimo tego, że szy­bko zdobył gola. Innym przykła­dem jest mecz z GKS-em Bełchatów — wtedy gola w 17. min­u­cie zdobył Hamalainen.

Na pięć roze­granych meczów, w których “Kole­jorz” szy­bko obe­j­mował prowadze­nie, w tylko dwóch udało się wygrać. Pozostałe mecze zakończyły się remisami.

Prob­lem Lech miał także, gdy prowadz­ił po pier­wszej połowie. W spotka­ni­ach z Legią, Koroną i Śląskiem stracił prowadze­nie w drugiej częś­ci meczu. Jedynie wspom­ni­ane przed chwilą spotkanie z GKS-em Bełchatów zakończyło się wygraną.

Lech prowad­zony przez Sko­rżę ma prob­lem z utrzy­maniem prowadzenia. Nawet, gdy strzela dwa gole — jak z Zaw­iszą, Legią czy Jagiel­lonią to prowadze­nie potrafi roztr­wonić. Podob­nie jest z prowadze­niem jed­no­bramkowym, ponieważ tutaj mamy przykłady meczów z Koroną czy Śląskiem. Jed­nak we wszys­t­kich do tej pory wygranych przez zespół Sko­rży meczach, musi­ał on zdobyć gola po prz­er­wie. Gdy da sztu­ka się nie udawała — Lech punk­ty tracił.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.