Lech — Podbeskidzie: Podtrzymać passę na własnym stadionie

W 15. kole­jce T-Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się z Podbeskidziem Biel­sko-Biała. Będzie to ostat­ni mecz rundy jesi­en­nej obec­nego sezonu

Górale” nie są łatwym prze­ci­wnikiem dla Kole­jorza. W poprzed­nim sezonie przy Buł­garskiej lechi­ci wywal­czyli trzy punk­ty w koń­cowych sekun­dach meczu. Po 90 min­u­tach było 1:1, a tren­er Mar­iusz Rumak był już jed­na nogą poza stacją Buł­gars­ka. Sędzie podyk­tował rzut wol­ny, do pił­ki pod­szedł Mateusz Możdżeń, który pre­cyzyjnym strza­łem zapewnił Lechowi trzy punk­ty, a tren­erowi Rumakowi ura­tował posadę. W Biel­sko-Białej było w ubiegłym sezonie 0:0 po twardej, nieład­nej dla oka grze.

Od ośmiu meczów Kole­jorz nie prze­grał spotka­nia. Jed­nak poz­na­ni­a­cy zbyt częs­to tracą punk­ty w ostat­nich 15 min­u­tach spotka­nia, tak było w meczu z Legią, Koroną i Śląskiem, co daje sześć stra­conych oczek. Lechi­ci zaj­mu­ją szóste miejsce w tabeli, mając na swoim kon­cie 22 punk­ty, o sie­dem mniej niż Legia.

Podbeskidzie w poprzed­niej kole­jce prze­grali na włas­nym obiek­cie z Piastem Gli­wice 2:4. Poz­na­ni­a­cy są fawory­tem piątkowego spotka­nia.

Mecz rozpocznie się o 20:30 na Inea Sta­dion­ie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress