10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.49min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Pogoń: Podtrzymać passę zwycięstw z Pogonią

Lech-Pogoń: Podtrzymać passę zwycięstw z Pogonią

Już jutro Lech Poz­nań zmierzy się przy Buł­garskiej z Pogo­nią Szczecin. Spotkanie roze­grane zostanie w ramach 33. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Podopieczni Kaz­imierza Moskala prze­grali w min­ionej kole­jce na włas­nym sta­dion­ie 0:2 z Legią Warsza­wa. Aktu­al­nie zaj­mu­ją siódme miejsce w ligowej tabeli mając na swoim kon­cie 21. punktów.

Lechi­ci wygrali w zeszłym tygod­niu w Niecieczy z Bruk-Bet Ter­mal­icą 3:0 i zaj­mu­ją obec­nie drugie miejsce w Lot­to Ekstrak­lasie z 34. punktami.

Rywal­izu­jące jutro ze sobą drużyny spotkały się w tym sezonie już cztery razy. W każdym z tych spotkań lep­si okaza­li się zawod­ni­cy Nena­da Bjel­i­cy. W lidze, na INEA Sta­dion­ie wygrali 3:1 po dwóch bramkach Marci­na Roba­ka i jed­nej Aziza Tet­te­ha, a w Szczecinie 3:0 po dwóch trafieni­ach Daw­i­da Kow­nack­iego i jed­nym Marci­na Roba­ka. W pół­fi­nale Pucharu Pol­s­ki lechi­ci na włas­nym sta­dion­ie ponown­ie pokon­ali Por­tow­ców 3:0 po golach Szy­mona Pawłowskiego, Daw­i­da Kow­nack­iego i Lasse Nielse­na, a na wyjeździe trafie­nie Marci­na Roba­ka przy­p­ieczę­towało awans do finału Pucharu Polski.

Piłkarze Kole­jorza meczem z Por­tow­ca­mi rozpoczną ligowy mara­ton. W ciągu tygod­nia roze­gra­ją trzy spotka­nia, jutro z Pogo­nią, w środę na wyjeździe z Legią Warsza­wa i w niedzielę przy Buł­garskiej z Lechią Gdańsk. – Mamy do dys­pozy­cji wielu zawod­ników i każdy z nich otrzy­ma szan­sę. – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji szkole­niowiec Lecha.

Sędz­ią jutrze­jszego poje­dynku będzie Piotr Lasyk. Spotkanie rozpocznie się o 15:30.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.